Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1 dama 6RP

Reakcja uczuleniowa na Duomox- odstawić od razu???dopiero jutro lekarz!

Polecane posty

Gość 1 dama 6RP

NIe mołam dziś dostać sie do swojeo lekarza a po duomoxie dostałam pokrzywki na rękach i troche mi puchną, nie wiem czy brać dalej czy odstawić, biore od soboty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to nie uczulenie
tylko reakcja Hexheimeraherxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikijaaaas
tez mialam reakcje alergiczna na ten antybiotyk powinnas pojsc do lekarza i zmienic ten lek na inny.koniecznie ten odstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie w takim wypadku nalezy lek odstawic! Bez zastanoiwienia. Lub dla pewnosci skonsultowc sie z lekarzem telefonicznie.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość...
Odstawić natchmiast! Wierz, że reakcje alergiczne nie są bezpieczne, dlatego musisz to zrobić już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej,ze rece zaczynaja puchnac. Bo sama pokrzywka mogla wystapic po jakiejs potrawie,czy nawet proszku do prania. Ale opuchlizna juz nie brzmi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz pić wapno
a lek odstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,wapno jak najbardziej,ale nie jestem pewna,czy to powinno sie tak na wlasna reke... Lepiej poradzic sie lekarza, bo jak mowie, przyczyna moze byc cos innego.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effrfrfr
ja po tym gównianym antybiotyku tak rzygałam, że aż mnie w przychodni musieli raczyć kroplówką i mowili, że wiele osób źle na niego reaguje. Odstaw ten badziew. Powinni go wycofać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2fast
brałlem duomox 1g 7 dni na zapalenie gardła. na 2gi dzień od zakończenia duomoxu dostałem pokrzywki - od razu do lekarza, dostalem zastrzyk i tabletki Telfast (1x dziennie), na następny dzień zeszło wszystko ale teraz po 4 tabletce telfast znowu zaczyna jak by się pojawiać swędzenie i bąbelki, jak się nie drapię to wszystko Ok.dodatkowo piję 1 raz dziennie wapno, mam nadzieję że ten telfast mi pomoże (opakowanie 20 tabletek), dodam że mam 30 lat i nigdy nie miałem alergii, jeśli to po duomox 1g , składam sprawę do sądu o wycofanie tego leku i odszkodowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamcia
Ja bralam duomox 1g 3tyg po porodzie na infekcje pecherza.wczesniej bralam amotaks dis i ok 3godz po zazyciu zaczynala strasznie bolec mnie glowa i dostawalam dreszczy dlatego dr zmienila mi na duomox bo te antybiotyki mozna brac przy karmieniu piersia.po pierwszej dawce duomoxu odzylam wszystko bylo ok przez 4dni az nagle pod wieczor zaczely swedziec mnie strasznie plecy i twarz,a o 24jechalam juz na SOR bo spuchly mi wargi uszy i okropnie swedzialo.skonczylo sie na tym ze dostalam silny zastrzyk odczulajacy(pani dr na SORZE "sadze ze mozna po nim karmic"okazalo sie pozniej ze nie)za dwa dni objawy wrocily mimo odstawienia duomoxu strasznie swedzialawtedy skora glowy i rece i stopy wiec clemastinum ,encorton i wczesniej w przychodni dwa zastrzyki odczulajace teraz jest ok choc zauwazylam ze jak jestem zmeczona albo przy stresie zaczyna mnie odrobine swedziec twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również brałam Duomox. Miałam usuwaną ósemkę, miałam go brać przez tydzień. Wszystko było ok. Dopiero po 3dniach od zakończenia przyjmowania antybiotyku zaczęłam źle się czuć - zawroty głowy, nudności, ból żołądka i brak apetytu, duszności. Na następny dzień budzę się z ogromną wysypka na ciele. Wszędzie miałam male swędzące krostki, które później zmieniały się w całe skupiska. Teraz biorę leki przeciwhistaminowe, lekarz sprawdził węzły chłonne. Wszystko na razie ok, tzn wysypka nadal jest ale nie ma jej wiecej. Muszę unikać słońca, przegrzewania się i pocenia. szkoda tylko że jest czerwiec :/ mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×