Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mniszek

Rehabilitacja kolana gdzie w Warszawie?

Polecane posty

Gość Mniszek

Jestem 3 tygodnie po oracji kolana - artroskopia - usunięcie łąkotki. Czy możecie polecić gdzieś w Warszawie dobrą przychodnię, gdzie mogę się rehabilitować i to w miarę pilnie? Zależy mi na sprawnym powrocie do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek44
Jeśli chcesz szybko, to tylko prywatnie. Rehabilitacja pooperacyjna jest np. w Profemedzie przy Bobrowieckiej 1 w Warszawie. Bardzo mili i fachowi rehabilitanci - sam aktualnie korzystam z ich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynika_Wu
Też u nich miałam tą przyjemność chodzić na zabiegi po operacji kolana i jestem bardzo zadowolona z efektów. Bardzo miły i pomocny personel medyczny do tego czasem musiałam z dnia na dzien przekładac ćwiczenia i nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, sru-tu-tu, watek zalozony po to, BY SIE REKLAMOWAC...:o zreszta juz od wiekow nie usuwa sie lekotek, bo to rujnuje kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guliwerr
Jak się nie usuwa - jak w zeszłym roku miałem usuniecie łakatki - po wypadku na motorze nie było co zszywać nawet. Rożne są przypadki wiec nie można wkładac do jednego wora. A swoja drogą, to źle, że ktoś podaje miejsce gdzie można sie rehabilitować? Może komuś to sie przydac na przyszlość - nikt tu nikogo do niczego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że się nie usuwa.. Z tego co mi wiadomo to dalej się takowe zabiegi przeprowadza. Ja chodziłam niedawno rehabilitację węzadła krzyżowego do Łódzkiego Centrum Terapii (www.neurostyk.pl) bardzo dobrze mi doradzili, współpracuje z naprawdę dobrym rehabilitantem i powoli odczuwam różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aktualnie gdzie są najmniejsze kolejki? moze byc rzecz jasna prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osters44
Moim zdaniem przy takich urazach warto skorzystać też z rehabilitacji domowej jaką oferuje na przykład klinika Medikar Home Care . Wiadomo z kolanem nie ma żartów i lepiej go zbytnio nie nadwyrężać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×