Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola1994

reprintic na tatuaże. jakieś opinie?

Polecane posty

Gość lola1994

hej, ostatnio w telewizji zoabaczyłam reklamę kremu reprintic. ponoć ma pomagać w utrzymaniu lepszego koloru tatuażu. czy stosowałyście ten krem? dajcie znać, jakie są wasze opinie. od dawna szukam czegoś takiego na mój tatuaż, bo obawiam sie, że mi wyblaknie. ale nie wiem, czy jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Hej, mam kilka tatuaży, którymi jestem przyozdobiona już od dłuższego czasu. Wiadomo z biegiem czasu kolory trochę wyblakły, o Reprinticu powiedział mi znajomy zanim reklama leciała w TV. Zamówiłam preparat na ich stronie internetowej http://reprintic.pl/ i stosuje od około tygodnia. Widzę poprawę w wyglądzie tatuaży, więc po dłuższym okresie stosowania na pewno będzie jeszcze lepiej. Mam nadzieje, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o skladzie. zadnej rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tatuaż również jest dowodem na to że Reprintic działa i pozytywnie wpływa na intensywność kolorów. To chyba pierwszy przypadek kiedy reklama nie kłamie. Skóra fajnie odżywiona także jeśli macie tatuaże, zwłaszcza kilka lat to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba go zacząć stosować w trakcie gojenia. A co do tego specyfiku to mało kto o nim słyszał i nie sprzedaje się najlepiej. Dlatego wcisneli reklamę do tv. Żaden krem nie zdziała takiego cudu jak w reklamie, że posmarujecie a tatuaż w okna mgnieniu stanie się napigmentowany kolorami... kremy służą do codziennej pielęgnacji i sprawia, że tatuaż będzie wyglądał na zadbany i to wszystko. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy. Polecam Easy Tattoo, Loveink Tattoo Butter , Balm Tattoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka dla dzieci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tatuaz na calej rece. Jest to tribal. Po 4 latach troche wyblakl wiec kupilem Reprintic. Musze powiedziec ze krem naprawe dziala. Skora jest nawilzona a tatuaz zblakl. wyglada lepiej. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku używałam tatoo aftercare "Color bright" następnie reprintic no i niestety musze stwierdzic że to drugie się chowa. Skóra nie jest nawilzona za długo trzeba bo używać czesciej ale za to przy tym pierwszym nie każdy lubi miec tłusta skórę przez caly dzien wiec co kto lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobre peodukty nie potrzwbuja reklamy? Reklamy sa dla kazdego. A co do samego dzialania kremu to rowniez uzywam i niewyobrazam.sobie go nie miec. Bardzo szybko sie wchlania ma.przyjemnie neutralny zapach (i dla kobiet i dla mezczyzn dobry), wiec kazdemu powinien odpowiadac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to ściema. Niestety krew cały czas roznosi tusz po organizmie i proces blaknięcia jest nie do zatrzymania, tym bardziej przez krem. Jak dla mnie ten produkt ma takie samo działanie jak oliwka czy mleczka nawilżające. Używałem przez 10 dni rano i wieczorem, a efekt był taki sam jak przy używaniu Loreal (czerwona butelka z formułą kanadyjską). Nie wiem jak działa na nowe tatuaże, ale na gojenie jestem wierny Easy Tattoo. Dodam, ze mam czarno-białe rękawy zrobione 6 i 7 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smarujacbsie zwykłym balsamem można uzyskać ten sam "efekt" bo skóra jest po prostu nawilżona :) piv na wodę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje Reprintic już dwa tygodnie i widać delikatne efekty w powrocie koloru. Także mam zamiar stosować go regularnie, żeby tatuaż był w jak najlepszej jakości. Jeśli ktoś szuka informacji i zastanawia się, czy go kupić, to ja osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagonDarkCrystal
Reprintic ehhh cuda na kiju na stronie ceny z kosmosu w aptece taniej kupiłem aż za 13zł. Pierwsza sprawa - ZAPACH oooo matko od razu remont przed oczami śmierdzi niczym farba albo inne dziadostwo. Skład żadna rewelacja lepiej kupić coś droższego ( balsam, olejek ) i używać z przyjemnością. Dostępne również są dedykowane środki do tatuaży np. Easy Tattoo, Loveink Tattoo Butter , Balm Tattoo zapach o niebo lepszy. Tak więc kupiłem zużyje i więcej nie kupie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćty
Hahaha jestem tatuażysta mam rękawy od 10lat i żaden krem nie pomaga na blaknięcie tatuaży najlepszym rozwiązaniem jest najzwyklejsza poprawka co 5lat kosztowne bolesne ale nie zastąpione 100% skuteczność pozdrawiam serdecznie znawców tatuaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfika84
Hej dragon , Cos wiem na ten temat . Dlatego ja np też własnie kupiłam tattoo butter loveink o zapachu papayi /. Ja go wybrałam ze względu na skład wegański . Na tym ogromnie mi zależało . Zresztą co do gojenia tatuażu to poczytajcie sobie tu : http://blog.loveink.pl/jak-przebiega-proces-gojenia-tatuazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy średnio zdają egzamin jeśli mam być szczera. Jedynie udało mi się go wyjaśnić tak że wyglądał jeszcze gorzej niż wcześniej… W Szczecinie trafiłam na Klinikę Zawodny gdzie jest dostępna laserowa metoda picosure, umówiłam się na wizytę i starą dziarę mam już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sredmi. Zachwytow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavOy
Spora czesc Waszych wpisow to celowa reklama produktu, zabieg popularny w kafeteriach itd.. To zwykly balsam, slabo sie sprzedaje a farmaceuci mowia, ze nie rozni sie niczym od zwyklego balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gasslara78
U mnie rolowała się się skóra po zrobieniu tatuażu, przynajmniej przy pierwszym i drugim. Ale to podobno norma, dlatego używałam kremu do gojenia się tatuażu. Potem sięgnęłam po reprintic, ale nie działał tak dobrze jak dobry krem nawilżający do skóry. Na przyszłość polecam sprawdź sobie Neutrogenę https://www.neutrogena.com.pl/ - to chyba najsilniej nawilżające kosmetyki jakie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

Reprintic ma dobre opinie, ale nie testowałam. Przy swoich dwóch dziarkach używałam https://skinproject.tattoo i fajnie łagodzi i natłuszcza a jednocześnie ubrań nie brudzi. Do tego w sprayu, więc super wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venno

jest okej ale czasem nawet octenisept sam daje rade 🙂 i tak najwazniejsza jest jakosc wykonania takiego tatuażu, higiena itd. Ja chodze do warszawskiego studia jah love tattoo i tu zawsze wszystko jest na tip top. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venno

jest okej ale czasem nawet octenisept sam daje rade 🙂 i tak najwazniejsza jest jakosc wykonania takiego tatuażu, higiena itd. Ja chodze do warszawskiego studia jah love tattoo i tu zawsze wszystko jest na tip top. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×