Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ustka

skóra po lecie

Polecane posty

Gość ustka

cześć dziewczyny, po lecie mam bardzo suchą skórę, stosuje jakieś maseczki nawilżające i kremy ale nic to nie daje, ciągle uczucie ściągnięcia i suche skórki... Chciałam się wybrać na jakieś zabiegi nawilżające do kosmetyczki, ale nie znam żadnego salonu. Czy możecie polecić kogoś z Warszawy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.s.p.
Polecam wstrzemięźliwość ze słońcem w przyszłym roku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrinka
Kup sobie kwas hialuronowy, dobry olejek (dla takiej skóry np. makadamia) i krem z mocznikiem (Rossman ma). Wyjdzie 5 razy taniej i 10 razy skuteczniej niż kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitrinka czy skutecznie to akurat musiałaby powiedzieć osoba, która jest po serii zabiegów nawilżających, i po uzywaniu tych kosmetyków, o których mówisz. ja po zeszłym lecie stosowałam różne olejki naturalne, kwas hialuronowy i długo moja skóra dochodziła do siebie, w tym roku już nie zrobiłam tego błedu. wybralam sie do zaprzyjaznionego salonu na saskiej kepie. seria zabiegow nawilzajacych i skora jest jak nowa. zdecydowalam sie na to, bo przede wszystkim w tamtym roku mialam problem z regularnoscia uzwania kosmetykow, poza tym nie kazdy krem/kwas nie szedl w parze z innymi. a nieumiejetne uzywanie szczegolnie kwasow moga bardziej zaszkodzic nic pomoc. ustka jak bedziesz chciala podam ci namiary na ten salon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustka
No właśnie też myślałam o jakichś zabiegach kosmetycznych, ale za bardzo się na tym nie znam i nie wiem co wybrać, żeby sobie nie zaszkodzić. Są jakieś zabiegi, które szczególnie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odbudowę skóry po lecie to najpewniej zabiegi nawilżające, które o tej porze roku przygotują też twoj a skórę na kolejny wysiłek, jakim jest zima :/ ale to też zależy jakie masz problemy z cerą oprócz przesuszenia. bo moga też być przebarwienia na skórze po lecie i rózne inne problemy, najlpeiej będzie wybrać się do doświadczonej kosmetyczki, która powie czego najbardziej trzeba twojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustka
nie, żadnych innych problemów nie mam, tylko to przesuszenie, zwłaszcza na policzkach, aż mam takie suche łuszczące skórki... W takim razie udam się do jakiejś kosmetyczki i poproszę o profesjonalną poradę. A czy możecie polecić kogoś zaufanego z Warszawy, najlepiej z prawobrzeżnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loża ekspertów
bardzo polecam studio urody w Warszawie, zachęcająca jest ilość zabiegów, które oferują. ja korzystałam już z kilku, w miarę potrzeb i możliwości, mój ulubiony to zabieg odstresowujący, ale Tobie poleciłabym zabieg nawilżająco-łagodzący. A przy okazji idź na masaże - niesamowite odprężenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loża ekspertów
O, super, że jest jeszcze ktoś, kto tam chodzi :) A korzystałaś może z zabiegów fryzjera? Bo ja nie miałam okazji, ale się właśnie zastanawiam czy warto tam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loża ekspertów
O, super, że jest jeszcze ktoś, kto tam chodzi :) A korzystałaś może z zabiegów fryzjera? Bo ja nie miałam okazji, ale się właśnie zastanawiam czy warto tam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka5
Polecam Ci klinikę Medycyna Młodości na ul. Oświatowej 14. Zrobisz tam dużo fajnych zabiegów. Nie tylko nawilżających, bo po lecie tamtejsi lekarze polecają np. mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, które regeneruje skórę całościowo plus odmładza. Najlepiej idź tam na konsultację, bo każdy zabieg jest dobierany indywidualnie do problemu. Ja zawsze byłam zadowolona z wizyt w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja mogę Wam polecić coś co sama stosuje - krem Glacier od Sensils. Ja akurat teraz kupiłam go w promocji w drogerii Hebe i naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×