Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łasica87

Sok marchwiowy-czy mozna przedawkować??

Polecane posty

Mam takie pytanie kobietki.Jak wiadomo marchew jest dobra na cerę itd a więc postanowiłam duzo pić soku marchwiowego.Znalazłam w biedronce sok marchwiowy nazywa sie bodajze FIT ,jest w litrowym kartonie za 2 zł.Pije od kilku miesięcy,tak mniej wiecej co drugi dzień wypijam litr takiego soczku.Cere mam dość ładną ale murzynkiem się nie stałam ale tak mysle czy to nie za duzo pije tego soku i niemam w organiźmie od niego za duzo witamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty naprawde uwazasz
że w soku marchwiowym za 2 zł jest dużo marchwi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjb
taki sok z kartona to sam syf:O Kup sobie sokowirowke i rob sama soki. Oczywiscie nie mozna przesadzac, 0.5 litra dziennie to maks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest gęsty,nie za słodki,wydaje mi się że nie jest najgorszy...wiadmomo sok z sokowirówki byłby najzdrowszy ale ten nie wydaje mi sie aby był jakiś syfiasty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprócz chemi nie ma nic!
sok z bidronki w swoim składzie posiada : troche wody , duzo zagęszczacza, posmak syntetyczny marchewki,sztuczny barwnik czy wspomniał ze nie ma tam marchewki ? Takiego soku nie przedawkujesz co najwyżej sraczki dostaniesz i na pysku ci pryszcze wyskoczą bo gdzieś organizm bedzie musiał wydalić ten syf co litrami wsadziłaś w siebie. polecam kupić w aptece beta karoten ma to samo działanie co marchewka i zamurzynkujesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm:P
sok z machchwi ze sklepu pity w duzych ilosciach nie jest zdrowy ale nawet z takim zrobionym w domk tez mozna przesadzic i cera bedzie pomaranczowa a nie ladna bo gdzies ten karoten musi wyjsc i wlasnie na twarzy i na calym ciele bedzie taka marchewka:P wiec wszystko z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszkodzić mozna tylko sokiem
z biedronki, kup preparat w aptece tam jest odpowiednio dobrany procent leczniczny beta karotenu, nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna, pamietam moja kolezanke z podstawowki, ktora byla az obrzydliwie pomaranczowa od tych sokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesse

no można trzeba jednak uważać....ja lubię soki nuja - maja różne smaki, także z marchewką. Ale piję rozsądnie - żeby nie zaszkodzić sobie także!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedawkować to raczej nie 😉 Jedynie będziesz pomarańczowa. Ale takie soku w kartonie to podejrzewam że mają tonę cukru i to już może zaszkodzić! Ja marchewki dorzucam do koktajli np z jabłkiem i bananem i w takim blenderze kielichowym robię super wychodzi i nie ma odpadów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×