Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaKaw

Stomatolog Radom implanty

Polecane posty

Gość MonikaKaw

Szukam sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Radomiu, głównie zależy mi na takim, który oferuje usługi w zakresie zakładania implantów, możecie coś polecić? Obiło mi się kilka razy o uszy, że bardzo profesjonalni dentyści pracują w tym centrum www.denticaradom.pl , zdecydowanie już widać, że pełnią usługi na najwyższym poziomie, jednak implanty to moim zdaniem dosyć poważna sprawa, dlatego chcę dokładnie się zorientować, w różnych opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w kilku gabinetach w Radomiu z zapytaniem o implanty jednak w żadnym nie spełniono moich oczekiwań dlatego też posłuchałam mojej cioci, która mieszka w Łodzi i wybrałam się do dr J.Cynkiera. To był strzał w 10!Pan doktor to prawdziwy fachowiec mający super podejście do pacjenta.Gdybym jeszcze raz miała zdecydować się na taki zabieg to na pewno jeszcze raz wybrałabym się do Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również doktor Cynkier wszczepiał implant. Zależało mi na tym żeby zrobiony był dobrze dlatego dojazdy do Łodzi nie stanowiły dla mnie żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam w Warszawie Klinikę Stomatologiczną na Lektykarskiej. Implanty wstawiała mi pani doktor Rosochacka i wszystko jest zrobione pięknie. Jeśli zależy Ci na fachowej robocie to z całego serca polecam się do niej udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym gabinetem stomatologicznym w Radomiu, który zajmuje się implantologią jest www.stomatologia-jankowscy.pl Sama mam implant górnej lewej czwórki, którą tam sobie wstawiłam i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O opinie na temat gabinetów lepiej popytać znajomych. Nam tak polecono gabinet http://www.tendent-stomatologia.pl/. W każdym mieście na pewno jest gabinet który ma dobre opinie a polecenia lokalne są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×