Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studio Kosmetyczne wiosna Kielce OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Hej, co sądzicie o tym studiu kosmetycznym? chciałabym zdecydować się na makijaż permanentny, ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto :)! byłam na makijażu permanentnym robiłam sobie kreski górne - efekt niesamowity :) no i cena nie jest taka wysoka jak w innych salonach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny zawsze opłaca się zrobić. Fajny jest :) Tylko trzeba przypilnować linergistkę, żeby użyła dobrych pigmentów do makijażu permanentego, ja mogę polecić te od biotekpolska.pl Są wykonane z naturalnych barwników i nie uczulają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Studiu Wiosna można poczuć się wyjątkowo i rześko Przekonałam się o tym na własnej skórze dużo fajnych zabiegów w dobrych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Studiu Wiosna można naprawdę odrodzić się na nowo :) nazwa salonu nie jest przypadkowa pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płaci się za manicure i pedicure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak przygotowania do ważnych imprez, spotkań, czy świąt to tylko tutaj dostosowanie zabiegów do klienta- to jest to!Zawsze wychodzę stąd rozświetlona, jak nowo narodzona, odświeżona na twarzy ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie numer jeden w Kielcach :) podoba mi się lekkość pracy personelu, to znaczy tak lekko podchodzą do tego co robią, w sensie widać, że są w swoim żywiole dobrze zorganizowani każda klientka wchodzi na czas nie ma opóźnień bazują na dobrym sprzęcie i jeszcze lepszych kosmetykach, ale co najważniejsze biorą udział w szkoleniach, weryfikują trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie piekne mam brwi!!! super! nie wiedziałam, że makijaż permanentny może tak odmienić kobiecy wizerunek w sumie nie był to tak bolesny zabieg, zresztą wykonywany przez mistrzynię - panią Ewkę , która ma wieloletnie doświadczenie, ponieważ była wizażystką i makijażystką znanej marki podchodzi do klienta indywidualnie i używa tylko sprawdzonych kosmetyków jestem zadowolona <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje ten makijaż permanentny w Studiu Wiosna? chodzi mi o brwi i czy makijaż permanentny boli ? ile trwa sam zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×