Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studio urody Anna Gworys Częstochowa OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie? polecacie? Co sądzicie o usłuac fryzjerskich ? Głównie ten temat mnie interesuje, bo czeka mnie dekoloryzacja... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kasia w tym studiu powinna Ci pomóc. Też byłam ostatnio na dekoloryzacji ... wcześniejsza fryzjerka zrobiła mi po prostu tęcze na głowie... znam ten ból ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś wie może czy robią tutaj manicure żelowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żele hybrydowe robią, bo sama do nich na to głównie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno robią tytanowy i wg mnie o niebo lepszy od klasycznego manicuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam w tym studiu głównie chwalę sobie usługi fryzjerskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciepła atmosfera, klienta obsługują punktualnie, nie ma mowy o jakichkolwiek spóźnieniach znają się i na usługach kosmetycznych i fryzjerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ten manicure tytanowy to prawdziwa bomba!!! cieszę się, że pani Ania poleciła mi ten zabieg - uważam, że to lepsze niż hybryda no i praktycznie zapłaciłam tyle samo co za hybrydę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny nawet nie są takie wysokie jak na razie nie znalazłam lepszego salonu kosmetyczno-fryzjerskiego w naszym mieście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten manicure tytanowy jak dla mnie bomba lepszy niż hybryda o niebo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej cenie jest ten manicure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manicure tytanowy jest w cenie 65 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na tym tytanowy i uważam, że to powinno być nr 1 w manikiurze! nie wiem, dlaczego wszyscy tak upierają się przy hybrydzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! :) obsługa na poziomie, salon nie jest jakiś luksusowy, ale dla mnie o wiele bardziej liczy się efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fryzjerka Marlena to odkrycie tego salonu :) bardzo skromna, ale jakże ambitna!!! mega jestem zadowolona z wykonanej przez nią fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, pani Marlena jest cudowna :) faktycznie skromna, ale bardzo kontaktowa i wie jak zachęcić klientkę do kolejnej wizyty, nie nachalnie, tylko efektem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że już nie robią tutaj manicuru tytanowego, w sumie hybrydy też nie są złe, ale się przyzwyczaiłam ;p ogólnie lubię salon, bo można tu poplotkować, wyluzować się i zrobić się na bóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię ten salonik :) wspaniała atmosfera, indywidualne podejście do klienta, do tego rzetelność w usługach, nie ma mowy o jakimkolwiek niezadowoleniu z mojej strony Pani Ania... znam ją od lat, wiele zmieniła, wiele doświadczyła, wiele się nauczyła, zrobiła ogromny postęp jest niesamowitą kosmetyczką z głową pełną pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jutro idę tu na paznokcie, pierwszy raz :) mam nadzieję że będę zadowolona, bo to głównie właśnie wasze opinie mnie przekonały właściwie sobie tak testuje każdy salon w częstochowie i jak na razie nie mam swojego ulubionego kto wie, może po tych paznokciach już będę miała swój ulubiony dam wam znać, jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,a słyszeliście o tym manicurze hybrydowym z proteinami ? ile kosztuje ten zabieg w tym salonie? faktycznie płytka po takim maniciurze wygląda lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam już na tym zabiegu ;) efekt mega, wiesz, zawsze to coś lepszego niż klasyczne hybrydy jestem zadowolona z zabegu, jeśli chcesz mieć ładne paznokcie z odżywczymi właściwościami, to powinnać być zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o nowej kosmetyczce - pani Marcie? wolicie panią Anię czy jednak nową panią Martę? która lepiej wykonuje paznokcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię obie panie ;) głównie chodziłam zawsze do Pani Ania, ale nowa pani Marta też potrafi zaskoczyć swoją kreatywnością obie kosmetyczki mają duże doświadczenie i umiejętności manualne, różnią się , ale to bardzo dobrze bo nie ma nigdy nudy obie profesjonalne i ciepło nastawione do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon znam od niedawna, ale polecam, bo nigdy w życiu nie miałam tak ładnych paznokci, jak teraz kameralny salonik, ale bardzo przytulny i profesjonalny można zaufać personelowi pracującemu w salonie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zachwycona nowością w salonie, któraś z was już o tym zabiegu wspomniała chodzi mi o manicure na podkładzie proteinowym moim zdaniem wykonanie perfekcyjne, do tego czuć , że nie jest uszkadzana w żaden sposób płytka paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manicure jak manicure, ale jak robią zabiegi na włosach ;) jak potrafią dobrze doradzić! jestem zadowolona,bo to dzięki temu miejscu pozbyłam się puszystych , niesfornych włosów, a uzyskałam gładki efekt jestem pod wielkim wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie tylko usługi kosmetyczne, ale przede wszystkim usługi fryzjerskie salon przygotował mnie do ślubu głównie na fryzurze najbardziej mi zależało miałam już pomysł , a realizacja należała do salonu wykonawstwo na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze się trzyma lakier hybrydowy nawet na zniszczonych i rozdwajających się paznokciach ja jestem bardzo mile zaskoczona tą hybrydą uważam, że dla osób ceniących trwałość i profesjonalizm, to jest dobra opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tak mniej więcej trzyma się manicure hybrydowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku nawet 4 tygodnie ;) i pani Marta i pani Ania robią hybrydy naprawdę solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×