Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łasiczka22

szukam osob z t.różowatym

Polecane posty

Gość łasiczka22

Potrzebuję kogoś komu udało się wyleczyć trądzik różówaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się udało, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitor89
Na ten twój trądzik to dobry będzie rozex poczytaj o nim w necie albo podpytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozbędziesz się go całkowicie. Ja próbowałam już chyba wszystkiego i póki co to zakrywam jak mogę. Brałam różne antybiotyki itp. Ostatecznie został tylko laser, ale to jest kosztowny interes. Póki co stosuję kosmetyki, koniecznie z filtrem SPF 50+ ( ja mam SVR rubialine- to jest krem na rumień, ale ma dodatkowo właśnie ten filtr, także nie muszę kłaść kremu na rumień, czy naczynka i filtru). No ale ten krem jest dość drogi- kosztuje chyba coś ok. 90 zł za 50 ml. No a takie coś jak: nużeniec, hp, zaburzenia hormonalne itp. tylko zaostrzają trądzik. To ze się pozbędziesz np. nużeńca nie spowoduje, ze teraz trądziku się pozbędziesz. Wiem bo sama miałam nużeńca. Jego się pozbyłam, ale trądziku niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamarcela
Na trądzik różowaty bardzo dobry jest rozex, właśnie skończyłam leczenie i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie łagodzi objawy trądziku różowatego zabieg Thalgo o nazwie Cold Marine Program. Poczytajcie sobie o nim. Warto go sobie zafundować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tima990
A rozex jest na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.24 Świetnie łagodzi objawy trądziku różowatego zabieg Thalgo o nazwie Cold Marine Program. Poczytajcie sobie o nim. Warto go sobie zafundować. Miałam serię tych zabiegów w salonie www.beautypremium.pl i bardzo mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkins77
Rozex jest na receptę, dobry lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wyleczyłam i mogę pomóc radą, jaki lek wybrać i jak go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuj tym d**exem!!!!!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela789
Zastanawiam się czy ktoś z was używał może czegoś takiego jak Mirvaso bo to coś nowego od jakiegoś czasu mam problem ze skórą naczynkową a ten lek jest na wszelkie postacie rumienia, skóry naczynkowej i ogólnie czerwienienia się skóry w okolicach twarzy przede wszystkim. Jestem zaskoczona jego działaniem bo nie spotkałam się z czymś takim do tej pory. Chodzi o to, że Mirvaso działa po kilku minutach do pół godziny i twarz robi mi się normalna. Radzę się zorientować w temacie bo to chyba w końcu coś co działa SZYBKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry mi "lek" jak u więcej niż 10% ludzi powoduje efekty ODWROTNE: "Najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem leku Mirvaso (mogące wystąpić u więcej niż 1 na 100 osób), zwykle występujące z nasileniem od łagodnego do umiarkowanego, to rumień (zaczerwienienie), świąd (swędzenie), rumienienie i pieczenie skóry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lary11
Rozex to dobry lek bardzo mi pomógł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta spamerska k*****a znowu wróciła... jak nie miradvpo to srosex... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj jak ci się nie podoba to się nie udzielaj! Proste albo się przyłącz albo idź pobiegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwinka66
Hehe, spoko. Też to sobie kupiłam i bardzo mi pasuję. Szybko działa! Mega szebko bo w kilka minut i buziak czysty! Biała piękan skóra a nie buraczycho. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać! to mega szajs!!! dałam sobie to wcisnąć... KOSZMAR!!! Wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, pół dnia nie mogłąm się ludziom na oczy pokazać!!! to nie powinno być dopuszczone do sprzedaży!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry występującą najczęściej na twarzy. Leczenie polega na serii zabiegów naświetlania laserem IPL-em obszarów dotkniętych zmianami rumieniowymi bądź trądzikiem różowatym. Zabiegi wykonuje się co 3-4 tygodnie aż do osiągnięcia znaczącej poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie czyta ulotki to pewnie można sobie zrobić krzywdę, jak masz taką reakcję na ten lek to może lekarz powinien cię wysłuchać a nie ludzie na forum?:) Ja używałam Rozex i nie miałam takich przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanienka
Mirvaso dobrze leczy rumień, tak na szybko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraso góóównaso! Dziadostwo kosztuje majątek (200 zł za malutką tubkę), a bardzo często działa wprost przeciwnie (w tym u mnie, po użyciu tego wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, a wcześniej już całkiem ładnie miałam naczynka przygaszone... KOSZMAR!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka22X
Idź do roboty! Ja się wyleczyłam używając Rozex i ten lek polecam bo to typowo na wyleczenie trądziku różowatego jest lek. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyleczyłam się wcierając olej rycynowy na zmianę z pichtowym. Z pewnością masz zaparcia, i jelito grube nie pracuje jak trzeba. możliwe też, że masz candidę...posprawdzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozex to świetny lek , też się nim wyleczyłam z trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraa22
Więc twierdzisz że to mirvaso potrafi sobie poradzić z trądizkem różowatym? Nie słyszałam o tym leku a szukam czegoś skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie potrafi... u niektórych ludzi łagodzi lekko objawy, ale tylko tyle, NIE LECZY... a u wielu problem zaczerwienienia niestety mocno pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikielek22
wiadomo że nie leczy to lek przeciw objawowy ale bardzo skuteczny działa w kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie działa, mnóstwo opinii o tym, że nie działa, a nawet pogarsza stan skóry jest. A ty podbijając tak tematy tylko utwierdzasz ludzi w przekonaniu, że spamujesz i masz płacone za reklamę tego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyleczyłam się stosując trądzik różowaty, polecam bo to bardzo skuteczny i szybki lek. Najlepiej poczytajcie opinie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×