Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaż , kilka kwestii?

Polecane posty

Gość gość

Mam do Was kilka pytań,mam 16 lat i we czwartek robie drobny tatuaż na nadgarstku u przyjaciela (ma oryginalną maszynkę za 300 zł,nowe igły, tusze,wszystko sterylizuję przed bakteriami itp.): 1. Jak wrócę do domu, przemyję tatuaż zwykłą letnią/zimną wodą po ściągnięciu folii NAŁOŻYĆ FOLIĘ NA NOC? 2. Czy smarować świeży tatuaż jakimiś kremami, maściami? Jeśli tak to czym najlepiej? *dodacie coś jeszcze? jakieś wskazówki? PS. Dodam, że nad tym tatuażem dużo myślałam i jestem przekonana. Co do bólu dam rady i jestem silną osobą ;) Martwie się o jakiekolwiek zakażenie... Przyjaciel wszystko sterylizuję itp. ale też zależy ode mnie jak będę pielęgnować, lekka obawa co do zakażenia... czekam na wypowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób tego nie bedziesz mogla uratowac matki bo kto ma tatuaz nie moze byc dawca krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale na pytania, ktore zadalas odpowiedzi powinien udzielic Ci ten, kto wykonuje tatuaz. O ile sie na wykonywaniu tatuazy faktycznie zna... Nie wolisz zaoszczedzic i pojsc do salonu z prawdziwego zdarzenia? czasem mozna wygrac jakis voucher i tatuaz jest tanszy ( kolezance tak sie udalo w jah love tattoo w wawie, a kto ich kojarzy ten wie, ze robia swietne tatuaze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×