Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

weronika852

uwaga na odchudzanie!!!

Polecane posty

Przed ślubem bardzo chciałam schudnąć i wręcz się głodziłam, spowodowało to u mnie częste przeziębienia itp które były leczone antybiotykami i doprowadziło mnie to do problemów nieprzyjemny zapach z ust, bóle brzucha,zaparcia itp. Dobrze że moja ciocia zmobilizowała mnie do przebadania się i dopiero 3 lekarz wykrył u mnie drożdżyce jelitową. Potem trochę o tym poczytałam i zobaczyłam że zamiast biegać po lekarzach i wydawać duzo pieniędzy można to sprawdzić w warunkach domowych poprzez zamówienie do domu testu https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ -na podstawie DNA "sprawdza" nasz organizm. To sa własnie rozwiązanie XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto sie na tą głupote nabierze? 90% spoleczenstwa ma candide i to NIE JEST spowodowane odchudzaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesi28
Sama nie biegałam po lekarzach tylko odchudzałam się sama trochę poczytałam i wiedziałam o co chodzi w odchudzaniu;) Zaczęłam jeść regularnie i bardziej zdrowo;) do tego dołączyłam Mango http://afrikanmango.pl i ruchu w miarę możliwości i waga spadała ładnie;) a teraz trzymam i nie zamierzam przybierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego odchudzać trzeba się z głową i stopniowo wdrażać zmiany w posiłkach czy aktywności fizycznej. A najlepiej to zdecydować się na pomoc dietetyka np. z edoktor24.pl bo wtedy mamy pewność, że chudniemy zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina 22
Ja zdecydowąłam się na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arla Marla
Głodówki są bez sensu, bo hamują metabolizm. Ja trochę pozmieniałam w diecie - mniej węglowodanów, więcej tłuszczu niż do tej pory i udało się troche schudnąć - 2,5 kg. Później próbowałam jeszcze z suplementem Liporedium podziałać, ale szybko się skończyły te próby, bo zaledwie 2 tygodnie z nim wytrzymałam. Powodował nieznośne bóle brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 29
Bóle brzucha to w sumie małe piwo Arla w przypadku tego Liporedium. Ja po nim dostałam takich zaparć, że mega dawki błonnika jabłkowego uwolniły mnie od nich dopiero po kilku dniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania62
Szkoda dziewczyny, że ja wcześniej nie trafiłam na opinie o tym Liporedium.. Kupiłam sobie 3 opakowania i po pierwszym też się poddałam, bo te zaparcia są nie do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i muszę powiedzieć że w sumie jestem zadowolona.Zaznaczę że byłam na diecie i się ruszałam te tabletki tylko wspomogły i przyspieszyły moją przemianę materi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie doskonałym rozwiązaniem okazały się tabletki Slimunox. Ograniczają podjadanie czyli hamują łaknienie. Spalają tłuszcz i uniemożliwiają odkładanie się tłuszczu. Dzięki nim łatwo prowadzić diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Slimunox to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam parę kilogramów ale już czuje się zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zastosowanie Slimunox i okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem mojego problemu związanego z wagą... czy nawet aby być bardziej konkretnie, nadwagą... W końcu sukces, jeżeli chodzi o odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzać trzeba się z głową, tj. jeść zdrowe i pełnowartościowe posiłki, a nie łykać suplementy, które nie dają żadnych efektów na dłuższą metę... Ja schudłam dzięki regularnemu jedzeniu 5 posiłków dziennie, wybrałam rozwiązanie dla siebie najlepsze i najbardziej wygodne, tj. catering dietetczny https://www.maczfit.pl. Na co dzień nie gotowałam, jadłam na mieście, w pracy, podobnie jak mąż, a dziecko obiad w szkole. Wieczorem dopychałam się, czym było pod ręką i tak zaczęło się tycie... Teraz czuję się dobrze i wracam do dawnej wagi. Ale nie narażam równocześnie swojego zdrowia, bo ono jest bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×