Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PałkaZapałka

Wyniki badania Krwi- KTOS SIE ZNA???

Polecane posty

Gość PałkaZapałka

dzis odebralam wyniki badania krwi i...nie wiem czy mam sie juz bac czy nie bo poziom glukozy w surowicy wynosi 30.0 mg/dl a norma to 70-115 mg/dl. Czy to jest hypoglikemia? wyczytalam ze raczej nie cukrzyca bo to powinien byc wyzosi poziom glukozy... Pani laborantka jak mi wydawala wyniki to sie tak na mnie dzienie patrzyla, na kartce z wynikami podkreslila poziom glukozy i wykrzykniki na czerwono. Boje sie troche. Co znaczy taki niski cukier???Do tego mam ponizej normy GGTP mam 6 U/l norma to 11-49. Doczytalam ze przy podwyzszonym GGTP to jest jakies uszkodzenie watroby ale co oznacza obnizone to nie wiem???? Tylko mi nie piszcie zebym poszla do lekarza bo ide jutro rano. Poprostu moze ktos ie tu zna i by mi juz teraz powiedzial bo sie zdenerwowalam tymi wykrzyknikami...dzieki z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Glukoza WARTOŚCI OBNIŻONE mogą wskazywać na: działanie niepożądane leczenia: przedawkowanie insuliny lub doustnych leków hipoglikemizujących; jadłowstręt; na uszkodzenie wątroby. GGTP - Spadek aktywności nie ma znaczenia diagnostycznego. Mysle,ze powinnas powtorzyc badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HASHI
Obnizony poziom GGTP moze byc z paru powodow, jednym z nich jest niedoczynnosc tarczycy albo np. drastyczne braki magnezu w organizmie. Trudno cos powiedziec nie wiedzac nic wiecej jakie masz samopoczucie, jakies inne objawy. Co do cukru to taki poziom wskazuje na hypoglikemie a niedobor cukru we krwi moze byc z wielu powodow (nie tylko tych wymienionych przez ewqa2) . Moze rzeczywiscie powinnas powtorzyc badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×