Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyszczuplanie: Dzień Otwarty w klinice Estetica Nova zapraszamy

Polecane posty

Gość gość

Jak uzyskać sylwetkę marzeń? Jakie zabiegi najlepiej modelują sylwetkę? Jak wspomagać wyszczuplanie w gabinecie? Na te pytania odpowiemy podczas Dnia Otwartego w klinice Estetica Nova! 21 października 2017 r. (sobota), godz. 11 ul. Opaczewska 43 lok. 4, Warszawa W PROGRAMIE: • Prezentacja nowoczesnych zabiegów • Modelowanie sylwetki: Icoone, Ultraskin II • Darmowe Konsultacje • Możliwość przetestowania zabiegu • Atrakcyjne oferty dostępne tylko w tym dniu • Wyjątkowe nagrody Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisy nr tel. 505-301-233 Więcej informacji: http://esteticanova.com.pl/dzien-otwarty-21-10/ Zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież na dzień otwarty zawsze można pójść, no nie? : ) Dziwną masz koleżankę. Sama byłam na takim dniu otwartym w nowo otwartej klinice i wyszłam bardzo zadowolona. Dziewczyny, a jeśli chodzi o zabiegi, to chyba najbardziej mogę polecić endermologię, jest prawie bezbolesna, a w połączeniu z solidnymi treningami daje świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela09
ja w ogóle nie czułam bólu na endermologii :) nie wiem z czego to wynika ale faktem jest to, że po 10 takich zabiegach praktycznie pozbyłam się tłuszczu z ud i kolan... ja polecam klinikę Cosmetologica w Gdańsku, tam ze serię 10 zabiegów zapłaciłam 1300 zł :) to jest naprawdę dobra cena, za takie efekty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitek1204
Pamela chyba wiem co czujesz :) ja rok temu byłam w tej samej klinice u dr Michajłowskiego... miło jest czytać pozytywne komentarze, pamiętam siebie jak rok temu wyszłam po ostatnim zabiegu, cała w skowronkach .. to trzeba przeżyć, żeby zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuszystaPani
jezuuu jak Wam zazdroszczę. Ja się obudziłam dopiero teraz. Ważę 80 kg prze 165 :( ale jestem dobrej myśli. Chyba zabiegi będą koniecznością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konikmorski___
jak coś to polecam karboksyterapie. Ja korzystałam w klinice Cosmetologica w Gdańsku i jestem mega zadowolona. Trochę zaoszczędziłam ale warto było. Zresztą wspomnisz moje słowa jak spróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina290
napiszcie coś więcej o tym zabiegu proszę, musiałyście się jakoś przygotować? I czy bolał taki zabieg? Jak ze skutecznością, faktycznie zawsze można oczekiwać zmiany czy są osoby na które te zabiegi nie podziałały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam karbo, trochę boli i są po nim małe siniaki ale jest skuteczny. Ja po 5 zabiegach zauważyłam ogromną różnicę, ale dodam, że regularnie ćwiczę także nie oczekuj efektów od samego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixeloza38
gdzie robiłaś ten zabieg? Ja jestem z Gdańska, szukam czegoś dobrego na swoje ramiona.. wyglądają nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suziii88
Ja akurat jestem z Trójmiasta i wybrałam polecaną tu klinikę Cosmetologica, na brzuch zrobiłam sobie karboksyterapię i bardzo mi to pomogło. Trochę bolało, ale zdecydowanie warto było "wytrzymać" :) po zabiegu skóra stała się bardziej naciągnięta i elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie kasy na porządna reklamę???? Tylko za darmochę reklamujecie się na jaki s podrzędnym forum??? Żenada. I to jeszcze klinika. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×