Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakwaszenie organizmu. Co robić?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Trafiłam ostatnio w jednej z gazet na artykuł na temat zakwaszenia organizmu. Artykuł szczerze mówiąc średni – samo straszenie na temat negatywnego wpływu zakwaszenia na organizm, a zero rad i jakichkolwiek wskazówek. Dlatego poszperałam trochę w Internecie, aby doczytać coś wiecej o tym zakwaszeniu. I faktycznie – ma negatywny wpływ na organizm – osłabia włosy i paznokcie, stan cery, a nawet organów wewnętrznych i kości. Czytając, trafiłam na www tabletek na zakwaszenie – Eliminacid. Czy ktoś stosował? Chciałabym poznać opinie osób, które brały te tabletki, bo patrząc na wymienione w Internecie objawy – mogę mieć zakwaszony organizm… Chciałabym zrobić sobie jakiś detoks. Będę wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jakie masz objawy? Ja też czytałam trochę o zakwaszeniu i faktycznie ten eliminacid jest chyba najpopularniejszym produktem na zakwaszenie. Ciekawe czy jest ksutenczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak zakwaszenie organizmu. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Eliminacid i mogę polecic. Po miesiącu stosowania widziałam znaczna poprawę w wygladzie swoich włosów, ale i w samopoczuciu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nasz organizm jest zakwaszony, jesteśmy narażeni na szybszy rozwój komórek rakowych, zaburzenia snu, częstsze infekcje, ataki „wilczego” głodu. Zakwaszenie powoduje także zwiększone wypadanie włosów. Nasze paznokcie stają się bardziej kruche i łamliwe, a skóra – mocno sucha. http://www.prasa24h.pl/16468/objawy-zakwaszenia-organizmu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×