Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zatrzymać starzenie

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 50 lat i chciałabym jakoś zatrzymać proces starzenia, macie jakieś fajne sposoby? Zabiegi, kremy, spa? Chciałabym te ż poprawić trochę stan swojego zdrowia, ale nie mam czasu chodzić po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Danon wręczyła prezent małym dzieciom z Afryki. Otrzymali około 1 miliona sztuk maskotek małego głoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zadbaj o siebie,lekarze nie mają cudownych środków,trzeba samemu wiedzieć co jest dobre dla nas.Najważniejszy spokój,zero stresu..SPA jest fajne ale jeśli dysponujesz kasą to czemu nie.Tam ci zrobią wszystko o czym nie jedna kobieta marzy ale trzeba mieć duży portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikaj stresu, wysypiaj się, zmień dietę na bezmięsną, nie pij kawy, alkoholu,czarnej herbaty, uprawiaj sport, przebywaj na świeżym powietrzu, nie wierz, że jakikolwiek krem spowolni proces starzenia- to chemia, a chemii nie potrzebuje żaden organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularny sport, zdrowa dieta, unikać słodyczy, na twarz dobrym zabiegiem jest dermaroller, kremy z wysokim filtrem itd. Wszystko, to co zalecane. Działa naprawdę, tylko nie wiele osob sie stosuje do tych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm postaram się zastosować wasze porady;) mam nadzieję, że jakoś pomoga, bo samopoczucie ostatnimi miesiącami nie jest najlepsze. Lecznicze spa by się przydało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnaxl
takie tam porady. Ja, aby coś z sobą zrobić kupiłam roller i od miesiąca go stosuję, to jest coś. Jestem od |Ciebie starsza. Również walczę. Obecnie trochę się odchudzam, nawilżam skórę. Dermoroller pomógł mi zlikwidować "chomiki" i skóra bardzo się zagęściła. Dla mnie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poświęcić sobie chwilę, bo czas tak szybko ucieka i ani się obejrzymy a stan naszego wyglądu i zdrowia będzie pozostawiał dużo do życzenia. Szkoda, że tak mało mówi się o kuracjach przeciwstarzeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bardzo mało, a to tak ważny temat. Ja w październiku wybieram się do kliniki przeciwstarzeniowej na kilkudniowy turnus, mam nadzieję, że zmotywuje Mnie to do lepszego dbania o swoje zdrowie i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to jest klinika przeciwstarzeniowa??jak rozumiesz przeciwstarzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny skuteczny srodek to okresowo powtarzna glodowka oczyszczajaca robi cuda to operacja bez skalpela poczytaj sobie w necie masz mnostwo artykułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochrona wodorowa komórek zatrzymuje zniszczenia i zatrzymuje czas,poczytaj sobie w Akademii długowieczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci zrobi potas bez magnezu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialnie działa najnowsze serum z wyciągów roślinnych HABERLEJA. Preparat działa " inteligentnie" czyli tam , gdzie trzeba naprawić skórę. Rewelacyjnie nawilża ( to dzięki zawartości kwasu hialuronowego) i pobudza skórę do samoodnowy. Oczywiście głównym składnikiem jest wyciąg z rośliny o tej samej nazwie. Roślinka jest w stanie uschnąć aby póżniej się odrodzić na nowo. jak to robi - póki co nie wiadomo. HABERLEJA będzie hitem sprzedaży na pewno. Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem i stosuję codziennie. Polecam! To naprawdę działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoze puder róz,kiedy geba stara juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Substancją, która w medycynie estetycznej cieszy się coraz większą popularnością, jest kwas hialuronowy. Naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Ma on zdolność wiązania wody, dzięki czemu silnie nawilża. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie maleje, dlatego warto go uzupełniać. Skuteczny jest także zabieg z wykorzystaniem osocza bogatotkankowego. Polega on na pobraniu krwi pacjenta i odwirowaniu z niej osocza bogatopłytkowego, zawierającego komórki wzrostu, które stymulują organizm do regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista Aspazji dziś Oj kwas hialuronowy juz jest przestarzały i nie daje zadawalajacych skutków,dzis najnowszym odkryciem jest tarczyca bajkalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika przeciwstarzeniowa - jedziesz tam, na miejscu masz konsultacje z lekarzami, zrobiony kimplet badań, porady dietetyka, zestaw ćwiczen, spa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczyca bajkalska???hhmm co to za nowość nie słyszałam o tym? Jeśli chodzi o kwas hialuronowy to ma naprawdę duży wpływ na wygląd skóry. W zeszłym roku moja córka wychodziła za mąż dlatego postanowiłam sie odmłodzić. Trochę za późno się za to zabrałam, ale poszłam do esteticy w krakowie i tam kosmetolog doradziła mi 2 mikrodermabrazje i 3 zabiegi nie wiem czy tak to sie pisze intraceutical i szczerze mówiąc wyglądałam dużo lepiej, skóra była tak napięta nawilżona, fajny zabieg polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to na takiej zasadzie działają takie kliniki, myślałam, że to miejsce gdzie wstrzykiwany jest botox i robione operacje plastyczne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślałam, a tu miłe zaskoczenie. Sprawdziłam w internecie i znalazłam klinike la fuente, a wy znacie jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od genetyki w duzej mierze. polecam stosowanie kremow na sucha skore, np. z olejkiemarganowym. albo sotatnio widzialam fajna serie dla kobiet 30+ celebrity collection z bielendy. bardzo fajne kremy maja wlasnie z hialuronowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim deprecha a to już wyższa szkoła jazdy nie rób sobie zbytnich nadziei puki w profesjonalny sposób tego nie rozwiążesz a od tego należało by zacząć.No oczywiście wszystko tu wymienione ma jakieś znaczenie ale nie utrafienie we własne indywidualne potrzeby sprawi że skończy się w najlepszym razie na gadaniu wybacz choć wiem ile znaczą słowa otuchy ale tu one nie wystarczą zakasaj wysoko rękawy i do roboty uwierz to nie jest proste choć pono cuda się zdarzają próbuj czas pokaże jak myślisz pochwal się za rok jak poszło. POL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz slysze o takich klinikach a o tej la fuente tez nie slyszalam, az z ciekawosci wejde na ich strone. A co do deprechy, to zbliza sie okres w ktorym bedziemy bardziej na nia podatni niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zbliza sie taki okres ze bedziesz na nia bardziej podatny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No plucha na zewnątrz, coraz krótsze dni. Mało słońca i jakoś takie depresyjne klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taki wyjazd na zimę by się przydał. Muszę mężowi podsunąć ten pomysł, nie byliśmy w tym roku na wakacjach więc kilka dni wypoczynku bardzo by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bez ciekawości nawet nie wpiszę tego spamu w google... z samego opisu brzmi jak piramidalna bzdura i naciągactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jedziesz tam, na miejscu masz konsultacje z lekarzami, zrobiony kimplet badań, porady dietetyka, zestaw ćwiczen, spa" Ja to mam na co dzień i regularnie bez wydawania hajsu na takie byle co na 5 minut. Konsultacje z lekarzami i komplet badań => przychodnia, kiedy chcę i potrzebuję Porady dietetyka => jak wyżej, choć normalny człowiek raczej wie jak się zdrowo odżywiać Zestaw ćwiczeń => siłownia, rower, basen plus ćwiczenia na twarz, które bez problemu można znaleźć w necie czy kupić książki (Carol Maggio, Eva Fraser, Benita Cantieni) Spa => dziesiątki są wokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×