Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Penelopa232333

Zawroty głowy a stres, boję się....

Polecane posty

Gość Penelopa232333

Od dłuższego czasu żyje w stresie. Raz jest lepiej raz gorzej, ale nie ukrywam, że napięcie jest częste. Miałam bardzo ciężki rok. Dziś 4 raz w przeciągu 2-3 miesięcy mam silne zawroty głowy. Mechanizm jest zawsze ten sam: stresująca sytuacja, rośnie mi ciśnienie i za chwilkę obijam się o ściany... Zastanawiam się czy takie zawroty mogą być spowodowany tylko samym stresem jako takim, czy też mogę mieć w głowie jakiś guz, tętniak itp...??? Nie wiem czy mam iść do neurologa czy do psychiatry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mammmmmmm
idź do neurologa, możesz mieć problemy z błędnikiem. Polecam ziołowe tabletki uspokajające Validol-pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa232333
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście byłam w takiej sytuacji, że nic mi sie nie chciało, było mi smutno, ciągle chciało mi się spać, brzuch mnie bolał ,głowa, nie dobrze mi sie robiło, słabiło mnie od czasu do czasu, traciłam równowage. Przypadkowo trafiłam na stronę http://energiaduchowa.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Z dnia na dzień moja sytuacja zaczęła się poprawiac. Odzyskałam radość życia i w końcu mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×