Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łajza.

bluzka spodnica i buty czyli łajza nie potrafi sie ubrać

Polecane posty

Gość Łajza.

Jakie buty pasują na dyskotekę do krotkiej czarnej/ jensowej/ bialej/ lub innego koloru spodniczki? No i do tego jaka bluzka? Top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Najlepiej bluzeczke na krotki rekaw, polecam zestaw: jasna gora ciemny dol, albo odwrotnie. Nie ubieraj sie na bailo ani rozowo, dobra rada. A buty - zadne na obcasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
czyli jakie? o.O Trampki? Trampek dość... Jakie kupić lub wygrzebać z szafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja nie nosze do mini butów na wysokim obcasie, jakoś źle się czuję:P jakieś buty na niższym obcasiku bym wybrała a góra.... lubię wiązane na szyji czy ramionach, może byc z krótkim ale z dekoltem koniecznie a kolory... właściwie każde pasują... do białej oczywiście w żadnym wypadku biała bluzka... ale do jeansowej to juz każdy;) czarny topik będzie do każdej pasował spódniczki, cielisty kolor, łosoś... zielony, brąz nie wiem czy moje "wskazówki" ci coś pomogą :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
aaa i buty moga byc w kolorze "góry" jakie buty? no sa takie na małym obcasiku, kaczuszka:P, czy takie inne szersze... nei wiem jak się nazywają o_O bo do spodni to obowiązkowo wysokie obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
ja tam zawsze zakladam szpilki,bo chce wygladac sexi ale nie wulgarnie znowu,dobrze sie w nich tanczy wbrew pozorom,nie znosze jak laski na dyskoteke w adidasach przychodza ubrane do tego w jakies bialo -rozowe dresy do dzinsu zawsze dobrze pasuje biala bluzeczka np. ale ogolnie zgadzam sie z poprzedniczkami ,nie ubieraj sie w jednolite kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajzaa
Dzięki wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×