Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dasha1995

Co będzie modne w lecie 2015

Polecane posty

Gość gość
Nie. W dvpie mam modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam;) Blady róż wraca do łask, a z nowości kolorystycznych to na ulicach będzie królować zieleń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście moda na lato sprzyja kobiecej urodzie. Piękne pastelowe kolory doskonale podkreślą opaleniznę i dodadzą świeżości. Mięta i rozbielone róże pasują każdej kobiecie. Kolor cytrynowy i biały oraz błękit to także barwy na lato. Jeśli nie na całości to zadbajmy chociaż o dodatki w tych kolorach. Z wzorów postawmy na pasy, łączki, delikatne kwiatuszki np. podobne do stokrotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasinka22
Ja często szukam inspirujących stylizacji np. na http://dressforyou.pl/ . Na pewno znajdziesz tam coś z trendów 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewaga kwiatów, wszelkiego rodzaju cętki, motywy zwierzęce. Ubrania idealne dla siebie akurat na lato sukienki upolowałam w Depare, polecam http://depare.pl/nowosci/sukienki.html ogromny wybór slicznych , dobrych gatunkowo ubrań dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałam , wygrzebałam ... Podobno wszystko co w kolorze khaki , turbany na głowie , spodnie szerokie o dlugości 7/8 , kombinezony i sukienki koszulowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopafost
wzorek & to teraz absolutny must have! ;) Więc kto jeszcze nie brał udziału w akcji, koniecznie malować wzorek na pazurkach i to tak, żeby był obecny na pewno 28.05! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja słyszałam o tej akcji, kupiłam lakier Astora i wysłałąm fotę, ale co ma do tego dzień 28.05?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty, zwiewne tkaniny i wszelkie wzorki, motywy zwierzęce. Jeśli chodzi o zwiewne sukienki , właśnie w kwieciste wzory świetne mają w Depare- oglądałam parę dni temu na stronce sklepu ( www.depare.pl) i nie umiem się na jedną zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trendy są dosyć zaskakujące, okazuje się, że w to lato trzeba wymieniać połowę szafy :p Całe szczęście, że są chociaz porównywarki cen do ciuchów, dzięki nim mozna choć troche przyoszczędzić. Ostatnio powstała całkiem fajna, modea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o buty, zajrzyj sobie na Eobuwie. W nowościach zawsze mają to, co jest trendy w danym sezonie. Myślę, że warto się zainteresować ich propozycjami. Na pewno źle na tym nie wyjdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula89
Jeśli nie wiesz, co będzie modne, to idź w klasykę. Posłuży Ci znacznie dłużej niż jeden sezon. Czerń/biel, koszule, jeansy, ramoneska - są pewne klasyki, z których zawsze stworzysz zestaw idealny i nie spędzisz połowy dnia przed lustrem. Koszule zawsze wyglądają w porządku, ja ze swojej strony polecam zestawiać z kurtką w takim stylu: https://sklep.dorjan.pl/pl/p/Ramoneska-skorzana-damska-DORJAN-INS450/104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o buty, to niezmiennie modele sportowe do letnich zwiewnych sukienek także :) Dlatego ja już czekam na moje New Balance, zamówione z http://sneakerhouse.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że latem królować będą frędzle. Były na wybiegach wszędzie, więc wyjdą teraz na ulicę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno dobrej jakosci okulary przeciwsloneczne. Zaopatrzylem sie w nie juz pewien czas temu, ale widze, ze w niektrych sklepach jak chocby www.galeriawidzenia.com , ceny wciaz sa całkiem przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×