Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madaleni67

Co ubrać na firmową kolację

Polecane posty

Gość Madaleni67

Kochani - potrzebuję pomocy - szykuje mi się kolacja w wykwintnym gronie - kolacja firmowa. I nie wiem co ubrać - pomóżcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupociński
ubierz choinkę a sama ZAŁÓŻ bikini :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madaleni67
Dzięki ;) Ale serio czuję się bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasubs
kremowy żakiet, bluzka łososiowa spódnica do kolan buty czarne na średnim obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madaleni67
Szefowie, prezesi itd... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zależy od lokalu ;) No i rodzaju imprezki ;) W mojej firmie świąteczne imprezki zaczynają się od eleganckiej kolacji, a kończą się tańcem o 4 nad ranem ;) Ale generalnie pewnie jakąś garsoneczkę :) Może sukienka i żakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to jest kolacja \"oficjalna\" na któej mają miec miejsce jakieś negocjacje czy oficjalne rozmowy, to zaproponowany przez dziubasubs komplet będzie się nadawał. Ale jeśli to kolacja mniej oficjalna, na któej kwestie biznesowe zejdą na drugi plan, to zdecydowanie musisz wybrać bardziej elegancki strój wieczorowy - żakiet tu nie pasuje, bo kojaży się z biurowością i profesjonalizmem, a kolacja moze być okazją, żeby zaprezentować się z innej, bardziej indywidualnej strony. Wtedy polecam do spodni (długie spódnice nie są modne, zresztą trudno w nich dobrze wyglądać) elegancką bluzkę, obowiązkowo z zakrytymi ramionami, ale możesz sobie pozwolić na bogatsze akcesoria, koronki czy inne ozdobniki. Inna opcja to bluzka z bolerkiem lub bardziej wieczorowa tunika (jeśli tunika ma zabudowany dekolt, to mozę mieć bardziej odkrye ramiona. Jeśli zaś ma większy dekolt, to ramiona powinny być zakryte). Pamiętaj, że kolacja, nie jest przedużeniem godzin roboczych i powinno być to widoczne w Twoim stroju, ale jednocześnie musisz podtrzymać wizerunek osoby wiarygodnej i profesjonalnej. Nie możesz sobie pozwolić na zbyt odkrywający strój ani ostry makijaż, jednak utrzymanie stylu \"biurowego\" też nie jest dobrym pomysłem IMHO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madaleni67
Dziękuję serdecznie Fuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrac to powinnas
stol, sledzia, sale (to raczej udekorowac) a sama to załóż albo ubierz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samych firmowych kolacji, to polecam kontakt z tym człowiekiem: http://piotrkucharski.com/. Co tu dużo kryć, oferuje on naprawdę świetny catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elegancka mała czarna i żakiet powinny wystarczyć, kolacja nie jest oficjalnym spotkaniem dotyczącym pracy, wiec możesz pozwolić sobie na odważniejszy makijaż albo dodatki :) Tylko nie popadaj w skrajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Myślę, że warto zamiast kolacji zorganizować dwudniowy wypad w takie miejsca. Koszty będą nieco wyższe, ale chyba pracowników, który dostanie do dyspozycji basen, kort, imprezę przebieraną, saunę i szereg innych atrakcji, spojrzy na to wszystko zdecydowanie inaczej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę bloga o modzie. Właśnie ubieram się w sklepie https://www.lejdi.pl/ i wiele wieczorowych kreacji polecałam czytelniczkom mojego serwisu. Kupuję u nich częściej, chyba już od ponad pięciu lat niż w sieciówkach. Przede wszystkim sama porównaj jakość wykończenia i naturalność materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×