Odpowiedz na ten temat

Co ubrać na wizytę do rodziców dziewczyny

• Arecki92 2017.03.07 [15:51]
    Witajcie,
    Mega wydarzenie przede mną - pierwsze spoktanie z rodzicami mojej dziewczyny. Zupełnie nie wiem, co założyć. Nie chcę wyglądać zbyt oficjalnie, ale musi to być też w miarę odświętny strój.
    Co polecacie???
    Będę wdzięczny za każdą podpowiedź!
  • gość 2017.03.07 [20:13]
    Ubierz się tak, byś czuł się dobrze , elegancko, ale swobodnie. Na taką okazję niezawodne są zestawy smart casual , klasyczne półbuty albo mokasyny, dobre jeansy lub chinosy , koszula i sportowa marynarka.
  • gość 2017.03.07 [20:16]
    Możesz ubrać choinkę albo psa. Ubranie możesz założyć albo się w nie ubrać.
  • gość 2017.03.08 [04:45]
    Dobre slipy ,dobre do zdjęcia szybko.
  • Arecki92 2017.03.08 [13:48]
    Dzięki! Planuję włożyć właśnie coś w tym stylu - klasyczna koszula (raczej biała), do tego ciemne spodnie materiałowe i marynarka. Czekam na zamówienie ze sklepu internetowego denley.pl. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Zrobię zdjęcia i proszę o szczerą odpowiedź, czy jest ok.
  • Ombre_Clothing 2017.03.09 [15:08]
    To prawda, musisz się czuć przede wszystkim DOBRZE. Jeżeli nie będzie Ci wygodnie, albo będziesz się czuł za bardzo odświętnie ubrany to się niepotrzebnie zestresujesz oczko.gif
    Pomysł koszuli i chinosów jest super. Nawet koszula i jeansy będą ok, w zależności czy idziesz do domu na kawę i pączka czy na jakąś większą rodzinną imprezę. Jakbyś miał w przyszłości podobne problemy to pisz do nas po rozwiązanie --->www.Ombre.pl
    na modzie to się akurat znamy doskonale usmiech.gif
    POWODZENIA!
  • Arecki92 2017.03.15 [15:05]
    Ubrania dotarły. Czuję się naprawdę rewelacyjnie, niestety nie wiem dlaczego nie mogę dodać zdjęcia. Wybrałem marynarkę i klasyczne jeansy ze sklepu denley do tego biała koszula z guzikami pod kolor marynarki.
    Sprawdzi się jeszcze przy niejednej okazji usmiech.gif
  • gość 2017.03.16 [12:45]
    fajną koszuę, ale żeby czuć się swobodnie. wejdz na denley.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...