Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZASTANAWIAM SIE...

CZY NADAL W RÓŻU?????

Polecane posty

Gość ZASTANAWIAM SIE...

Dziewczyny czy chodzicie jeszcze w rózowych ciuchach? Ja mam ich z poprzedniego sezonu troche i szkoda by lezały w szafie. Tyle, ze zastanawiam sie czy nie będzie obciachem nadal w rozu smigać (oczywiście z umiarem). Prosze bez złośliwych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
może połączyc róż taki blady z brązem? albo z białym? myślę, ze intensywny róż odłóż do szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. . . . .. .. ... .. .
połącz ze zgnilymi lub pastelowymi zielniami (o ile to taki róz rożowy a nie taki żarówiasty) i bedziesz znowu super modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Blady róz tez ładnie wygląda w połączeniu z szarym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrytykowałam
ja nadal nosze, a co jeszcze dokupuję inne róze i ni epatrze czy modne czy nie, wazne by fason ubranek i materiał był na czasie. sweterki, byty.ładnie wygląda i tak świerzo i młodo. No wiadomo ze starasza kobieta juz nie włozy tego ale my młode , szczypłe......spokojnie, do dzisnsów, do miniówek, ładnie dopasowac dodatki i juz. przeciez nikt juz tak zaciekle nie idzie za moda bo nie nadązy, ja nosze byty z okrągłymi noskami, kwadratowymi i szpicami i tez widze ze i dziewczyny rózne noszą. wazne by nie chodzić tak ubranym ze faktycznie wygląda to jak z 10 lat temu couchy. lubie tez tuniki takie ludowe, etniczne, folkrolystyczne....korale do tego i juz modnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×