Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriankakowolik

Czy nosicie szpilki? jakie?

Polecane posty

Gość adriankakowolik

Nosicie na codzien szpilki? czujecie sie w nich swobodnie, czy jest to dla was raczej droga przez meke? jakie nosicie - co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia94
Ja sie dopiero ucze chodzic w szpilkach:D wiem, ze trzeba do tego duuuuuuzej wprawy, wiec poczatkowo zamowilam sobie takie tansze https://multu.pl/bezowe-szpilki-drupi-at4ukv3bm-a11 zeby cwiczyc :D o dziwo, sa super wygodne, wiec idzie mi to coraz lepiej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na codzień noszę wygodne buty, szpilki okazjonalnie, model z ryłko obcas 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, szpilki zakładam na wyjątkowe okazje lub jeżeli akurat pasują mi do aktualnego ubioru, natomiast najczęściej zamawiam je na BucikSklep.pl i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata8777
Ja nosze szpilki na codzien.. ew... jesli wiem ze bede zmuszona chodzic po kostce burkowej (nienawidze) to zakladam koturny .. bo szpilki po takim "razie" mozna kompletnie obedrzec.. lub wogole utknac na amen nie mowiac o skreceniu kostki itp. zadna przyjemnosc... plaskie obuwie zakladam sporadycznie kiedy wymaga tego sytuacja.. obcas 7-8 cm jest super wygodny na codzien.. 9-11 to juz "wieczorowa" wersja bo jednak to czuc po paru godzinach. (bez platformy z przodu.. platformy sa bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×