Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niska i chuda

doradźcie jak mam sie ubierac

Polecane posty

Gość niska i chuda

mam 23 lata i moim probleme jest to jak mam sie odnie ubrac jestem niska 160 cm wzrostu do tego szczupla bo waze 42 kg. mam maly biust 75A i jakos nei moge odnalezc siebie w tych bluzkach co sa teraz modne wszystkie z takimi dekoltami. do tego mam mala stope 35-36 jak mam cos kupic to chodze i chodze az wpadam w bezradnosc. pomozcie jakie ciuchy pasuja do mojej figury, jakie spodnice. jestem blondynka mam oczy niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nosisz buty na obcasach? i w ogole jaki masz styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska i chuda
tak lubie buty na obcasach ale nei za bardzo wysokie:} bom sie wywale. hm moj styl przewaznei jeansy no i jakis golf (zmina) do tego lub jakas marynarka a teraz na wiosne to naprawde nei wiem jakie ciuchy kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaa
witaj niska i chuda :) Podobnie mam ja..:) Optycznie podwyzszaja: buty na obcasach marynarki do pasa lub krotsze paski pionowe /poziome zakazane ;)/ Nie nosic rybaczkow - skracaja optycznie /i spodnice tej dlugosci./ nie nosic biodrowek bo skracaja nogi tylko spodnie z wyzszym stanem Biust powiekszaja optycznie: bluzeczki dekoldem lodkowym lub poprostu wyzszym przy obcislej bluzeczce stretchowej /najlepiej jasne bo ciemne kolory pomniejszaja optycznie, biustonosze push-up - z wkladkami Blodnynkom bardzo dobrze jest w brazach, blekitach czerwieni /jesli nie ma jasnej cery/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musisz się ubierac
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska i chuda
do:a musisz sie ubierac...nie musz mam taki kaprys...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska i chuda
do bzium . doradzisz mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki :):):) albo kobiece bluzeczki na guziczki, takie z bufkami i do tego dlugie proste spodnie. Myślę, że powinnaś wybierać delikatne materiały i kobiece kroje- tak, żeby Cię nie przytłoczyło to wszystko. Raczej nie aksamity i wełny tylko jedwab czy bawełna. Ostatnio w ZARZE była świetna kolekcja - wlaśnie taka z delikatnych materiałów i bardzo bardzo kobieca. Poza tym możesz pochodzić po sklepach i poprzymierzać różne ciuszki i sprawdzić w czym Ci najładniej i w czym najlepiej się czujesz. Powinnaś podkreślać, to co masz naturalnie ładne a nie na siłę kombinować- np z tymi push-upami. Kolory- to już zależy od cery, odcienia włosów, nie da się tego "dobrać" dobrze na odległość. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musisz się ubierać
Sorki nie chciałem być złośliwy:O Jeśli masz taki kaprys to trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska i chuda
dzieki bzium bluzeczki z bufkami fajne podobaja mi sie a taki w szafie nei mam moze zaczne o nich myslec. a spodniczki moge nosic taka dlugosc do kolan? anp te co sa teraz takie modne szerokie zakladki w posdnicach beda ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewekk
noszé 75 A i nie na widzé push - upow, strasznie sztucznie wygládajá, i kazdy dziewczyna moze rozroznic jaki stanik nosi ta drua pod bluzká

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolan jak najbardziej, takie z kontrafałdami też byle nie za ciężkie, jak Cię będzie do ziemi ciągnęło to odpuść ;) i wydaje mi się, że powinnas ostroznie dobierać wszelkiego rodzaju dodatki- napewno nie dużo różnych- lepiej jeden akcent- np korale czy broszka. Tak samo z ubraniami- nie rób z siebie choinki, bo w ogóle znikniesz pod tym wszystkim- jak spodnica w deseń to prościutka bluzeczka, jak fantazyjny sweterek to proste spodnie- takie zwykłe standardowe zasady dobre dla każdego. I nie uważam, że trzeba się na siłe podwyższać i pogrubiać ;) takie drobne kształty mogą być wielkim atutem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska i chuda
nei chce sie na sile podwyzszac czy pogrubiac , po prostu chce wiedziec w czym moge dobrze wygaldac a w czym zupelnie zle. jakie fasony np bluzek wybierac. a jakie w tym roku modne sa buty np do spodnicZki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska i chuda
upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suspect
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×