Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne buty

Polecane posty

Gość gość

Witajcie moje piękne, chce się z wami podzielić mega informacją. Wczoraj dostałam paczkę a w środku Buty Nike Air Max. Niespodziewałam się że mogę wygrać że to kolejne badziewie a jednak nie :) Tutaj link do konkursu : http://zgarnijbuty.pl/39169 Można wybrać rozmiar, kolor i marke :) Idę pobiegać w moich nowych bucikach :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanna
To mi wygląda na jakiegoś niefajnego wiruska, czy tylko mi się tak wydaje? Nie wiem jak wy, ale ja wolę kupować buty ze sprawdzonego źródła. Od paru lat kupuję na e-kaja.pl i jestem z nich mega zadowolona. markowe buty w ludzkich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tych w szpic się chyba już odchodzi. Ja mam wszystkie zaokrąglone czółenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila535
Dajcie spokój ze spamerskim nasieniem, post autora niczym kiepska reklama. Tak jak pisano wyżej buty tylko ze sprawdzonego źródła! :) e-kaja nie znam, ja kupuję częściej buty w sklepach w galerii jak np officeshoes czy inne sieciówki, czasem też z ich sklepu online zamawiam jak nie mam czasu jeździć do galerii. Teraz już powoli coś na wiosnę trzeba kupować, ja myślę nad conversami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję tylko polskich, znanych marek. Poza tym - stawiam głównie na skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alasa
@Mila535 w officeshoes.pl jest pełno teraz promocji nawet do 70% więc jak tam czasem kupujesz to radzę zajrzeć póki są takie wyprzedaże :) do co zakupów to u mnie to różnie bywa, czasem nawet na allegro kupuję buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o buty sportowe, to ja zamawiam raczej online, u mnie w miejscowości nie ma zbyt dużego wyboru sklepów, a z netu kurier mi wszystko dowiezie :) Najczęściej wybieram sklep Perfektsport.pl, gdzie mają duży wybór butów sportowych i odzieży tego rodzaju, a cenowo naprawdę są konkurencyjni :) Plus mam pewność, że dostanę w paczce oryginalny produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katewik
Nie każdy jest fanem sportowego obuwia. Ja stawiam na ponadczasową klasykę i na wiosnę zamówiłam skórzane półbuty: https://nikbutik.pl/polbuty/174-polbuty-klasyczne-nik-giatoma-niccoli-05-0250-001-czarne.html Już kilka razy je założyłam, bo pogoda dopisuje i jestem mega zadowolona z zakupu- buty są przede wszystkim wygodne a do tego widać, że solidnie wykonane. Dodatkowo Nik Butik ma fajną promocję na ostatnią parę obuwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honkanoa
Ja niezależnie od tego jakich butów szukam zawsze patrze na e-kaja.pl Mają tam duży wybór różnych butów więc zawsze coś znajdę a i ceny fajne takze jest w czym wybierac. ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniejsze i najlepsze jakościowo buty jakie miałam, kupiłam sobie z firmy arcopedico: http://www.arcopedico.pl/. Naprawdę bardzo polecam, mam już 3 pary. A swój sklep mają w Warszawie na potażowej 43a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne buciki na wiosnę proponuję firma www.gamis.com.pl. Super wygodne i piękne buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten weekend to polecam odwiedzić stronę sklepu officeshoes, bo jak kupicie jedna pare to na druga macie -40 i to sie nazyw crazy weekend!! A butow dobrych marek do wyboru jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na oku butki z wojasa. Ostatnio to moja ulubiona marka obuwnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnimi czasy kupuję buty praktycznie tylko z arcopedico :d Ale sa tak wygodne że nie wyobrażam sobie tak an co dzien chodzić w innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeżeli poszukiwane będą fajne męskie buty w niskich cenach to polecamy się. Wpadnijcie do nas na rozeznanie -> www.Ombre.pl Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla swoich mężczyzn.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o buty to fajne mozna dostac tez na https://multu.pl/kobiety-home :) i do tego bardzo tanie! mam stamtad kilka par i z kazdych jestem naprawde zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gość wyżej też polecam Multu.pl teraz mają super kolekcje jesienną :) już nie mogę się doczekać aż paczka do mnie przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngieF_94
Najlepsze buty jakie kupiłam były na stronie www.BucikSklep.pl - moge śmiało polecić - szybka dostawa i niskie ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie najlepiej kupic jakie ekskluzywne buty? szukam prezentu dla meza na gwiazdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aberot
Słuchajcie, a możecie doradzić w jaki sposób naprawić samodzielnie buty? Odrzucili mi je na reklamacji, a nie mam nigdzie w pobliżu szewca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aberot samodzielnej naprawy butów możesz dokonać przy pomocy kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×