Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomarańczlala

Jak ubrać chłopaka?

Polecane posty

Gość pomarańczlala

Hej, dziewczyny! Znacie może jakieś strony z poradami odnośnie mody męskiej? Chodzi mi o mojego chłopaka (22 lata). Tylko z góry uprzedzam, że nie chcę z niego zrobić jakiegoś lalusia w dziwnych strojach, ale chciałabym, żeby czasem ubrał się elegancko. I szukam wskazówek odnośnie doboru i wiązania szalika, może koszuli, itp. On lubi sportowy styl; luźne bluzy, szerokie spodnie (i ja go uwielbiam w tym wydaniu), ale czasem ucieszyłabym się z odmiany. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Napisałam, ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhbnuj
jestę studentę Co za nick, obecna nowo-moda pisania. I ty jestes studentę (a nie em) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskasamoska6
skoro lubi luźny styl, to po co go zmuszasz żeby nosił się pod krawatem? kup mu lepiej kolejny t-shirt na www.megakoszulki.pl a nie karć go i nie męcz na siłę zmieniając mu styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszek1304
Skoro lubi sportowe stroje, to nie staraj się na siłę ubrać go elegancko. Może raczej postaraj się wybrać z tej kategorii, w której on gustuje, ale tak żeby Tobie także się podobało. Ja często zaopatruję się na http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/category&path=60, mają szeroki i interesujący wybór, a ubrania są markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię tylko lojalnie uprzedzam, że jak zaczniesz chłopakowi narzucać co ma ubrać, a będzie to wyglądać dziwnie, to może się mocno na Ciebie wkurzyć. Jak byś się czuła, gdyby on wybierał Ci strój, który za Chiny Ci nie spasuje? Lepiej wybierzcie się na wspólne zakupy i coś razem wybierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiranda
kup mu oryginalny t-shirt na www.megakoszulki.pl- bedzie sie wyróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdfjkl;
Kup mu spodniczke i legginsy, zapewne mu sie spodoba. A jak go ubrac? Najpierw majtki, pozniej spodnie, koszulka i jakis sweterek, moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×