Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odważna będę

krótkie szorty do szpilek...jak to wygląda?

Polecane posty

Gość odważna będę

Tak ja w temacie, ciekawi mnie to , mam zgrabne nogi i jestem wysoka (175 cm) chciałabym w tym sezonie zaszaleć i ubrać właśnie krótkie szorty do sandałek na szpilce. Chętnie poznam wasze opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, super! Podziwiam za odwagę. Jeżeli masz fajne nogi to czemu nie miałabyś ich pokazywać. Niech ci zazdroszczą:) Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jest to ładnie
dobrane to czemu nie :) Ja mam 170 cm i zgrabne nogi, ale bym sie tak nie ubrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważna będę
dzięki za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odważna będę >> pewnie, ze mozesz, ja wyprobowalam juz w zeszle wakacje ten stroj i jest ok :) Teraz doszly nowe szorty i mam to gdzies czy sie to komus podoba czy nie. Tez mam 175cm i dlgasne zgrabne nogi. Moj facet uwielabia mnie w takim stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważna będę
spokojna_kobietka ----> jestem z północy kraju a Ty? :) Ja swojemu facetowi jeszcze nie mówiłam że chce się tak ubierać, zrobię mu niespodziankę, aż mu szczęka opadnie:) Jakiego typu szorty nosicie? Z jakiego materiału? We wzorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, ż enie wyobrażam sobie założenia szortów \"sportowych\" w jakieś hawajskie kwiatki, itd do eleganckich szpilek...czy butów na koturnie... mam jedne, z weluru, lamóka i jakąś literka-takie nosze do japonek, na działke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dżinsowe do szpilek
jak myślicie może tak być? ja mam ultra krótkie dżinsowe szorciki, fajosko wyglądają przy opalonych nogach, ale nie wiem jak by to wyglądało w połączeniu z butkami na szpili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
hehe sama tak nosze szorty do szpileczek...faceci zwracaja na mnie uwage...chyba im sie to podoba...do tego jakis pasek szeroki na bluzke bomba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważna będę
no właśnie, jeansowe mogą być? Ide dziś na zakupy, poszukam jakiś seksownych szortów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
He he juz sobie wyobrazam zazdrosne spojrzenia tlustych paszczorow w Wasza strone :D Tak trzymac dziewczyny, jak sie macie czym pochwalic to wskakujcie w mikro-szorty i szpile. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryryy
mi sie tez tak strrasznie podoba:D tylko ze tez mam 175 i troszke nieswojo czuje sie na obcasach... weszyscy tacy malutcy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważna będę
tyryryryy ----> mam tyle samo zwrostu co Ty i jakośmi nigdy nie przeszkadzało że mam w obcasach ponad 180 cm a co tam :) Spróbuj się przekonać, na prawdę warto, efekt murowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta spodniczka
jest dziwkarska,no coz, kurwa to nie zawod tylko charakter.Nie zdziwcie sie ,jak jakis facet zapyta ile bierzecie za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorty najlepiej
z łechtaczką na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście całe wakacje bedziemy chodziły w golfach i dłuuugich spodniach....no i tenisówkach bo mnie ktoś jeszcze zapyta ile biore, jak ubiore sie modnie i kobieco pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _polaa
ja mam 176 i dosc czesto zakladam wieczorami na imprezy szorty ...czasami , ale to rzadziej leginsy do tego i szpileczki, czasem nizsze -3cm, czasem wyzsze 6 cm..... szlajam sie po klabigach warszawffskich wiec wyglda to poprawnie i na miejscu ale jkabym cos takiego zalozyla wbialy dzien, nawet najbardziej upalny to moherowe berety chyba by mnie wzrokiem zlinczowaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _polaa
nie, nie takie ze wystaja posladki to mi sie kurat nie podobaja...z umiarem a i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kiedy jest
taaa, wystajace posladki. wtedy to dopiero bym sie nie zdziwila gdyby mnie ktos zapytal ile biore za godzine :O osobiescie uwazam, ze jak ktos ma zgrabne i opalone bo bialasy odpadaja) nogi to szorty+szpilki/buty na koturnie wygladaja swietnie. sama z checia bym sie tak ubeirala ale mam 182 cm wzrostu i szpilki odpadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boświatjestdziki
Prędzej butki na koturnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem wolno więcej ;-) Ja jestem za, tylko trzeba pamiętać, by nie przesadzić! Jeśli odsłaniamy dół, to góra powinna być zakryta. Do szortów i sandałków na szpilce możesz założyć np. zwiewną koszulę mgiełkę ;-) Więcej inspiracji na lato znajdziesz tutaj: https://pasujemi.pl/stylizacje/na-lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie szorty pasują do szpilek, jednak sama kupiłam sobie ostatnio szorty, które założyłam do szpilek na komunię chrześnicy i powiem, że wszyscy chwalili mnie za stylizację. Spodenki kupiłam w sklepie internetowym CosmosModa. Polecam gorąco! https://cosmosmoda.pl/198-szorty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neffo
dla mnie to wygląda mega kobieco, ja nie jestem tak wysoka mam nie całe 160 cm wzrostu, ale też lubię taką stylizację. https://multu.pl/bezowe-szpilki-ombre-brady-6z1kjm9pf-a11 takie szpilki, jeansowe spodenki, wiązana na brzuchu bluzka,okulary słoneczne włosy rozpuszczone i można podbijać miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×