Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna09

Kurtka na jesień . Pilne ;)

Polecane posty

Witam drogie. Zbliżają się wielkim krokiem zimniejsze dni! Ja już pomału postanawiam zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania. No i mam jeden problem .... Marzy mi się wygodna i ciepła kurtka na jesień nie płaszczyk czy coś w tym stylu. Coś ala sportowego by pasowało do addidasów równierz półbutów. Macie jakieś propozycje, a i w granicach cenowych do 100zł. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam ostatnio podobnej kurtki, też raczej ubieram się na sportowo. Sprawdź sobie w necie albo w galerii handlowej kurtki Hi-Tec. Całkiem nieźle leżą, jak na kurtki turystyczne. Kolory ładne, cenowo też są w porządku. Nie wiem czy znajdziesz coś w okolicach 100 zł, ale jak dołożysz trochę, to na pewno uda ci się znaleźć coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ramoneski. Ostatnio kupiłam i wygląda naprawdę super i do rurek i do sukienek. Problemem są buty- bo raczej adidasów nie da się założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja fajną kurtkę widziałam na stronie allinside.pl. Sama kupuję na tej stronie i jestem ze swoich zakupów zadowolona, po pierwsze, że rzeczy z tej stronki są modne i fajnie zrobione, a po drugie cena jest bardzo niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×