Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moda

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego wszyscy mówią nawet w TV o tym gadają że modna jest skóra tylko jak wychodze na ulice nikogo takiego nie spotykam na ulicy który jest ubrany w skóre najcześciej widze jeansy czy skóra rzeczywiście jest modniejsza od jeansów albo innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz chodzi oto ze kazdy wstydzi się chodzić po ulicy modnie wiadomo ze spotkasz w większość osób na ulicy ubranych normalnie a nie modnie i nie słuchaj co gada tam jakaś Sablewska na TVN która twierdzi że to jest modne skoro jest modne to niech pokaże chociaż jedną osobę która tak się ubierze na ulicy modne jest coś co zobaczysz że ktoś w tym chodzi cały czas a większości to spodnie dzinsowe skóry zdarzają się ale rzadko a nawet stwierdziła bym że wogule dlatego myślę że w modzie są jeansy bo codziennie spotkasz na ulicy kobietę tak ubraną czy mężczyznę a modę można uznać coś co ludzie ubierają na siebie codziennie a nie coś czego na ulicy bardzo rzadko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i skóra jest w modzie ale ja napewno bym nie założyła coś takiego ze skóry mam tylko rękawiczki które zakładam na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyglądałam się dzisiaj kobietom na ulicy. Na 35, 16 było w jeansach, żadna w skórzanych spodniach ani w skórzanej spódnicy. Można lubić skórę lub nie. Mam kilka takich rzeczy, ale noszę rzadko może z wyjątkiem kurtki. Moda jest lansowana przez projektantów (np.. kolekcje prêt-à-porter). Jest też tzw. „moda ulicy”. Jedne rzeczy przyjmują się, inne nie. Celebryci też starają się coś przepchnąć. Być może dla popularności, być może dlatego , że płacą im za taką działalność producenci i handlowcy. Otwiera się nowy rynek zbytu – lansuje się modę. Pikowane, puchowe kurtki są w Polsce modne jakieś dziesięć lat później niż we Francji. Botki za kolana były kiedyś atrybutem pań lekkich obyczajów, a po 2000r, chodziło w nich pół Paryża. W Polsce nie przyjęły się. Wracając do jeansów…są praktyczne, wygodne i dobrze wyglądają. Jeśli ktoś uważa, że biodra opięte skórzaną mini są bardziej interesujące niż biodra opięte jeansową mini, to coś z nim jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jeansy są modne bo można spotkać kazdego tak ubranego na ulicy skóra (skórzane spodnie,kurtki i spódnicę) były na topie w latach 80 poczatek 90 teraz już to wyszło z mody i sporadycznie tylko spotkasz kobietę w skórzanej spódnicy lub spodniach więcej jest kurtek i rękawiczek i to pozostało z lat 80 i 90 spódnice i spodnie nie przeszły egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×