Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćRYBEŃKA

NOWY SKLEP NA KOŚCIUSZKI 70, KUPCIUSZEK

Polecane posty

Gość gośćRYBEŃKA

dziewczyny co myślicie o nowym lumpeksie na ul kościuszki 70 w krakowie ja bylam i jestem zachwycone, kupilam same markowe ciuchy w śmiesznych cenach, dajcie swoje opinie , kupiłyscie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRYBEŃKA
chodzi mi o ten sklep kupciuszek, taki mały ale ubrania rewelacja, dobrze ze jeszcze mało ludzi o nim wie, bo same perełki można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolobolo
fajny, bo miła obsługa i faktycznie czesto jakieś perełki i te promocje -70% co spodnie z metka można za 4 zł kupić ;d babeczka mi mówiła, że otworzyli na lindego drugi sklep jakoś kolo lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaziolka
byłam w tym koło lidla dzisiaj i taki szturm był rano ze poszłam później kolo 13 i kupiłam sobie torebkę z zary za 12 zł :D :D :D ale jaka mega była na kasie tylko ze dział exclusive to za 170zl :/ ale nowa, prawdziwa skóra, bordowa chyba z Burberry, nie pamiętam ale jak dostane wypłatę to po nią biegnę :D a na kościuszki to co np kupilyscie tez są rano tłumy bo mam blisko?? jakie jeszcze szmatexy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12121212
ktoś jeszcze coś powie? bo mam daleko tu i tu... a do robana nie chodzę od kiedy się dowiedziałam, jak traktują pracowników a w szafie pusto od.keidy schudłam...napiszcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRYBEŃKA
te sklepy kupciuszek to sie yróżniaja własnie miła obsługa nie tak jak indziej ze baba stou i tylko czeka zebys wyszła a szefowa pracuje z nimi równo, dobrze traktuja pracowników z tego co wiem-swietny sklep, chodze na kościuszki, co chwile cos kupie, dzis kamizelka z tommy hilfiger, a wiecie co najlepsze??? ZOSTAWIAJA CIUCHY DLA KLIENTÓW, MOZNA SOBIE COS ZAMÓWIC I CO ZOSTAWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonycymesik
no dokładnie, dziewczyny są fajne, ja czasem chodzę sobie pogadać, a nie na zakupy tak szczerze ;p ale mi zawsze coś i tak znajdą :D raz kupie podkoszulek raz całą siatkę ciuchów, wiadomo, że nie zawsze coś wpadnie w oko, ale ten szmateks wygrywa ;D Na Długiej jest jeden duzy, ale tam mnie tak baby wk*****ają, że dramat. W d***e Cie maja, plotkuja, obgaduja i tylko sie gapia, a szkoda, bo fajne ciuchy, no ale ten wzrok na sobie sprawia, ze uciekam po paru minutach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
byłam dziś w Kupciuszku na Kościuszki 70, kupiłam ORGINALNE KALOSZE Z ARMANIEGO. sklep jest rewelacyjny. kobiety są świetne!!!!!!!!!mają ogromny wybór, klient czuje sie tam potrzebny a nie ZBĘDNY JAK GDZIEŚ INDZIEJ.Polecam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MALUTKA
ten sklep faktycznie jest meeeega, zniżki dają zawsze, sa bardzo miłe, ciuchy jakich nie ma nigdzie, mimo ze sklep bardzo niewielki to ciuchów jest full, mają nawet dla dzieci wózki, siostra dziś kupiła fotelik z graco za 60zł a ja torebke z guessa orginalna, nie jakąś tam szmacianą podróbe- maja towar odrebny taki ekskluzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość błażej
dziewczyny które tam pracują sa śliczne, miłe i grzeczne, jako facet nie umiem kupoiwac, dziewczyny super doradzaja. świetny sklep,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez przypadek trafiłam na ten temat, aż się miło robi jak czytam te opinie. Dziękujemy za docenienie :) ~ Jedna z ekspedientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaałgorzata
Jestem stałą klientką już od roku.Gorąco polecam :) Fajne ciuchy w NISKICH cenach!! ogromny wybór!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośĆ KAROLINKA
ja się dołączam, również jestem stałą klientką .jestem wprawdzie rzadko, ale zawsze kupie coś naprawde nietuzinkowego. tak naprawde mam wrażenie że przychodze do przyjaciół z którymi moge pogadać a nie do sklepu. panie bardzo miłe, nie narzucają się, ale naprawde chetnie pomagają, nie wciskają kitu, ze wygląda się w czymś dobrze gdy tak naprawde jest kiepsko. nigdy nie spotkałam się w tym sklepie z żadnego typu oszustwem, sciemnianiem itp polecam w 100 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×