Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yung_girl

Problem ze szpilkami

Polecane posty

Witam. Mam "mały " problem ze szpilkami. Mianowicie jakie bym nie ubrała czy 9 cm czy 13 cm czy nawet 4cm (!) zawsze bolą mnie stopy , robią sie pęcherzyki. Próbowałam różnych sposób wkładek itp. ale nic nie pomagały. +zazwyczaj długo w szpilkach nie chodzę, a mimo mam potem problem. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzić w normalnych butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kupić sobie buty na platformie, np. coś takiego http://www.eccoshop.pl/damskie/buty/polbuty-sculptured-75/24260302048/Product.aspx, tak żeby zniwelować wysokość szpilki czy obcasa. Ważne jest też, aby buty były wygodne, dobrej jakości, takie, które się "rozbiją" - najlepiej skórkowe. Musisz też niestety buty rozchodzić i przyzwyczaić stopę. Jeśli na co dzień nie chodzisz, to musisz się po prostu oswoić z innym ułożeniem stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupowałaś w jakichś dobrych firmach, czy po prostu szpilki z najbliższego bazarku? Bo może chodzi o to, żeby dopasować bucik do stopy:) Zajrzyj może na Eobuwie i stamtąd coś wybierz? Mają tam naprawdę dobrej jakości buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabasza
kup sobie buty podobne do tych: http://lamoda.pl/explore/buty/scholl-m , bo ich jakość jest o wiele wyższa :) jeśli do tej pory nosiłaś szpilki z niższej półki, to możliwe, że nieprzyzwyczajone stopy mocno protestowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komasa
Jeśli mimo wygodnych butów na obcasie nadal bolą Cię nogi, powinnaś udać się do lekarza - to może być problem z krzywymi kośćmi stóp albo z kręgami. Ja właśnie cierpię na problem kręgów, przez co jedna stopa jest nico krzywa (oczywiście nie widać tego gołym okiem) i dlatego muszę chodzić w specjalnych butach. Przede wszystkim, jeśli zamierzasz nadal chodzić w obcasach, radzę zainwestować w znane marki typu Baldinini np. u luxusowych, albo sprawdzić na innych portalach. Masz wtedy pewność, że buty nie będą tak mocno uciskały czy obcierały nóg, ponieważ są z lepszych materiałów. No i najlepiej chodzić we wkładkach ortopedycznych. Ale krok pierwszy to lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś porządne szpile? Tylko na takie trzeba troszkę więcej wydać. Ale komfort noszenia nieporównywalnie lepszy. Może spróbuj? Kup jakieś z wyższej półki na Eobuwie i sprawdź, czy to po prostu nie jest kwestia złej jakości butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam ten sam problem zawsze bolały mnie stopy na najbardzie te tzw poduszeczki aż kupilam sobie buty z firmy http://damesko.pl/ i powiem szczerze jest dużo lepiej najpierw probowałam z koturnami bo wygodniejsze ale teraz juz kupuje od nich szpilki i nie mam juz probblemu z bólem stópek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zanim w nich gdzieś wyjdziesz najpierw je rozchodź w domu. Ubierz skarpetki, nie za grube, żeby buta nie rozciągnąć za mocno i pochodź w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązaniem są jakieś dobrej jakości szpilki. Wiem, że na Eobuwie coś takiego mają na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×