Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy zaczynaja sie

Przeceny ciuchow jesiennych. Kiedy?

Polecane posty

Gość kiedy zaczynaja sie

sie przeceny ciuchow jesiennych w takich sklepach jak c&a, house, pinkie, nwe yorker?? Chodzi mi glownie o cieple bluzy i jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za zalozenie
dwoch podob.nych tematow. Myslalam, ze poprzedni sie nie dodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kkk
pewnie gdzieś koło lutego.. nie słyszałam o kolekcji jesiennej... sa kolekcje jesienno-zimowe i dopiero preceny sa po ziemie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicku
No tak .. sa kolekcje jesienno-zimowe. Ale przciez wychodza dane ciuchy na jesien, potem okolo listopada sa nowe ciuchy, kurtki, polary, grube bluzy. I te co wyszly we wrzesniu na jesien, sa chybba przecenione co nie? Jak mysliocie, pod koniec pazdiernika sa juz przeceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewarnetta
kurna jak chcesz cos taniego to idz do ciuchlandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla
Z tego co sie dowiedzialam, w Zarze np. sa w grudniu/styczniu. Mysle ze w innych sklepach tez zaczna sie tak kolo stycznia. Juz nie moge sie doczekac :D :D :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli w pazdzierniku
nic nie bedzie? tak na przelomie pazdziernik/listopad? zadnych przecen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE nie będzie przecen
!!!! Przeceny są po nowym roku!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecen jesiennych brak , bo u nas raczej nie ma typowo jesiennych kolekcji są wiosenno -letnie i jesienno-zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabara
no ja tez czatuje na małe przeceny, szczegolnie na plaszczyk z trola:) on jest typowo jesienny wiec cena niedługo powinna spasc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne z tymi przecenami
BO wyszly jesienne bluzy we wrzesniu ( teraz nanie czatuje ) :P A na zime wyjda nowe, wlasnie gdzies w listopadzie. Jeszcze cieplejsze itd. I dziwi mnie to, ze nie beda wyprzedawac tych jesiennych. A szkoda :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
szkoda, szkoda ale tak to niestety jest po nowym roku zaczynają się giga przeceny i wtedy będzie można coś fajnego upolować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .. ... .... ..... ......
tak przeceny zaczynaja sie dopiero po owym roku, nie liczcie na to ze upoluje cie cos w październiku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiłam ostatnio sukienkę
która pojawiła się w sklepie pod koniec sierpnia przecenioną, a widziałam także wiele sweterków z tego sezonu już przecenionych. Takie wielkie wyprzedaże może i są w styczniu, ale poszczególnych artykułów cały czas. Ubrania się ciągle zmieniają, choć to jedna i ta kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjuszka3
Juz teraz w niektórych sklepach. ja na przykłada już się załapałam na obniżke w sklepie www.pearlfashion.pl Bardzo fajne ciuchy mają Ekstra są polóweczki. Piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martad1989
Są przeceny między-sezonowe. Jakoś w listopadzie stratują. Np w mango już serwują rabat -30%. Nie ma co się spieszyć. Ja wczoraj zamówiłam prześliczną sukieneczkę na www.belmani.pl a dziś u nich z okazji halloween rabat 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pamiętam dokładnie że przeceny ciuchów jesiennych zaczęły się z początkiem listopada , dotyczy sklepów reserved, orsay itp W tym roku też na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaella
Oczywiście, że nie ma co czekać na przeceny. Zwłaszcza, że wtedy mało co zostaje, trudno znaleźć rzecz w naszym rozmiarze, a najgorzej - gdy coś nam wpadnie w oko. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest po prostu korzystać z kuponów rabatowych. Wtedy mamy taniej, a możemy wybierać z pełnej oferty. Kody rabatowe na ciuchy znajdziecie m.in. na tej stronie: https://kody-rabatowe.domodi.pl/ - zajrzyjcie, jeśli nie lubicie przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tydzień temu było -50 % w Carry, więc może niedługo wszędzie się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest -30 % na schaffashoes wiec mozna złowić fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×