Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silikon

silikonowy stanik

Polecane posty

Gość silikon

czy te staniki z miseczkami silikonowymi są dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
moja kolezanka ma i nie narzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bajer
nie iwedzialam a w jakich rozmiarach sa dostepne i ile kosztuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bajer
no to chyba ten!!! a jak sie nosi?bo ja mam duze kulki DD i nie wiem czy dostane w tym rozmiarze? a nie odparza Ci sie na ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olennka
nie wiem jakie są rozmiary, ale w przypadku tych jest lepiej kupować większy. ja nosze B a ten kupiłam C i jest dobry. Zakładałam go tylko 3 razy, za każdym razem na wesela. Wytrzymywał na ciele całą noc i nie czułam żeby mnie coś parzyło. Jednak do codziennego noszenia bym go raczej nie użyła, bo pewniej sie czuje gdy czuje ramiączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olennki
a ty kupowałaś ten stanik na allegro czy w sklepie ? z jakiej masz firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam sobiekiedys ten stanik i niestety ale musialam go odeslac spowrotem. Nosze rozmiar C i taki tez sobie zamowilam dostaalm w tym rzomiarze ale gdy go przymierzylam to z reka na sercu moge powiedziec ze pasowalby na dziewczyne z miseczka A tak wiec nie skusze sie juz na niego bo uwazam ze szkoda pieniedzy zeby odsylac po raz kolejny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina198555
sluchajcie a na male piersi bedzie dobry? czy powiekszy troche? tka jak np push up ? powiedzialabym nawet bardzo male peirsi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
ja takze zamowilam ten stanik i niestety sie rozczarowałam :( zamowilam miseczke D (bo normalnie nosze C), bo wszedzie jest napisane ze rozmiarówka troszkę zanizona.... niestety ta rozmiarówka jest straszniez zaniżona !!! dostalam rozmiar D, a w rzeczywistosci dobry byłby na A, ledwo pierś mi tam weszla :( niestety juz się na tonie namówie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×