Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sikólska

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość sikólska

Dziewczyny, gdzie znajdę fajne kiecki na wesele, przez neta? Przeglądałam już sporo stron i owszem, wszędzie ich pełno. Ale mi chodzi o to, żeby oprócz tego, że sukienka będzie ładna, była też dobra jakościowo. Nie szukam jednorazówek :P Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep viva-la-rosa na ebayu, ale to jeśli lubisz styl vintage (mają od lat 20 po 60). Mam od nich 3 sukienki, każda bardzo OK (cenowo zresztą też). Jakość też przeważnie trzymają (mówię nie tylko na podstawie sukienek, mam po parę rzeczy z tych firm) Dorothy Perkins, Su, Dan Hen... A, i Kasia Zapała też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaOlkaOlkaOlka
A znasz Fasardi? Ja bardzo lubię u nich zamawiać. Jakościowo są na serio dobrzy. Cenowo - mają droższe i tańsze ciuchy, więc na serio jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OlkaOlkaOlkaOlka dziś tam to się akurat przepłaca za byle co... Ale tobie kazali reklamować, to spamujesz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach internetowych dobrych marek, projektantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaOlkaOlkaOlka
Przepłaca?? np 50 zł za fajną kieckę to dużo? Moim zdaniem ceny w Fasardi są dostosowane do jakości. Mają też droższe sukienki, ale wtedy i jakościowo one są lepsze. Coś za coś. A reklamować ich nie muszę. Są wystarczająco już dobrze znani. A może Ty coś polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zł za szajs to dużo, owszem. I nie musisz się tłumaczyć, widać, że to szemrana reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty chyba szajsu na oczy nie widziałaś hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idi9000tko, ten fa-coś to jest SKLEP a nie marka ubrań, oni kupują te szmaty od kilkudziesięciu różnych firm i NIGDZIE na stronie nie ma kto jest producentem danego ciucha. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zagwarantuje, że coś kupionego w ciemno robionego nie wiadomo przez kogo ma gwarantowaną jakosć!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam https://catti.pl znajdziesz tu TYLKO polskie sukienki w bardzo dobrej jakości w stosunku do ceny. Kupiłam tam 2 sukienki miesiąc temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością. Oby więcej takich stronek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×