Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KluczowyDowód

Szablon pasujący do sklepu allegro z ciuchami.

Polecane posty

Gość KluczowyDowód

Dziewczyny, nie ma nic ze standardowych szablonów fajnego na Allegro. MOże by to jednak poszperać co nieco w innych miejscach, ale nie wiem jakich. Bo chciałabym różowy, albo różowo złoty. COś kobiecego i jakoś nie wiem, nikt się nie kwapi żeby taki zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość częsta
słabo szperasz po prostu, tego jest od groma wszędzie. są firmy profesjonalnie robiące takie szablony tylko że oczywiście za opłatą chociaż pewnie i jakieś darmowe opcje by się znalazły. ja sama właśnie zaczynam sprzedaż, korzystam ze standardowych bo trochę powiem szczerze o tym wczesniej nie pomysłałam i teraz muszę na łapu capu szukać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struśpędzideszcz
to jakby ktoś darmowe znalazł to i ja bym się podłączyła pod prośbę, allegro jest moim drugim kanałem sprzedaży, nie priorytetowym więc nie chcę żeby generowało dodatkowe nakłady finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotkabezjabłek
słyszał ktoś z was o firmie esprzedaż? oni mają takie w ofercie, tam można sobie kolory i jeszcze jakieś inne opcje przestawiać. ale nie wiem czy to rzetelna firma, nikt z moich znajomych się takimi rzeczami nie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0MUSK0
Mój mąż zakładając firmę - sklep internetowy posiłkował się ich oprogramowaniem od początku, biznes już jest od ok półtorej roku i nadal je ma. Wprawdzie nie wtrącam się za bardzo w to, więc nie wiem jak to wygląda od technicznej strony, ale na pewno na nich nie narzeka a jak sama mu czasem pomagam w realizacji zamówień, to dość prosto się tam wszystko obsługuje. Opłaty są niskie, to jedno wiem na sto procent, bo ja robię przelewy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotkabezjabłek
Dziękuję bardzo za odpowiedź, to już mi rozjaśnia nieco sytuację :) jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani, wybierz sobie jakiś który będzie fajny i gotowy albo w sumie jak Cię stać to i na indywidualne zmaóienie. W każdym razie fajną ofertę dla każdego mają na aleszablony.pl to dobra firma, starają się dla klienta. Nie miałam nigdy z nimi problemów a mam więcej niż jedną ich usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×