Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriankaa33

szałowe ubranka dla dzieci

Polecane posty

Gość adriankaa33

hej szukam dla siostry córki jakiegoś fajnego wdzianka na prezent, sama nie posiadam więc nie bardzo się znam :P ma robić wrażenie, najlepiej takie eleganckie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.farciuszki.pl śliczne sukieneczki, sporo promocji, można coś fajnego upolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikołek22
o boniuu co za spaaam nawet nie na temat :P Adrianka słuchaj, wydaje mi się, że najlepiej kupić by było ubranka z Mayoral albo Reimy, tam porządnie szyją i tak tkaniny dobierają i kroją, że się nie rozciągają na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriankaa33
oooj ale w jakim sklepie tego szukać, nie mieszkamy niestety w wielkiej miejscowości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszperać w sklepach internetowych. Mają one ogromny wybór i wiele ciekawych ubranek na każdą okazję. Na pewno uda sie znaleźć coś odpowiedniego, oryginalnego i gustownego. Poza tym w sklepach internetowych jest taniej - a to dośc ważny szczegół, biorąc pod uwagę fakt, jak drogie są ubranka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mayoral ewentualnie marions albo wójcik - ciuszki dobre gatunkowo. Niezłe są też coccodrillo. Są sklepy internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikołek22
Dobrze dziewczyny mówią :) sklepy internetowe najlepiej, wybór nieograniczony, niższa cena a i jeszcze pod same drzwi dostarczą. Ja kupuję te które wymieniłam akurat w makowapanienka.com częściej reimy ale raczej przez zbieg okoliczności, po prostu wzory mi się bardziej podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalkaaZa
Wygoogluj sobie stylizacje dla dzieci, garniturki itp. W sumie to się dziwię że dzieci chcą w tym chodzić. Moi to tylko dresy i na sale zabaw http://www.incaplay.pl/ Wygodnie dzieciom. A nie sztywno. Na elegancję przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safafan
Ubranka polskich firm MałaMi i by Mimi kupicie na www.sklepsafa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×