Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam jakiejś torebki

Szukam jakiejś fajnej torebki ale nie mogę nic znaleźć

Polecane posty

Gość szukam jakiejś torebki

Najlepiej chyba na allegro, ew sklep Interesuje mnie dosyć pojemna torebka ale nie ogromna bo jestem dosyć mała i chuda Kolor jakiś taki bardziej uniwersalny np czarny ew modny teraz brąz - karmel Bez jakiś niepotrzebnych bajerów itp Taka żeby i do jeansów i adidasów i do legginsów i kozaczków pasowała No i nie za droga Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufiastaa^^
polecam tą : tiny.pl/hwwpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009_mama
bardzo fajna... ale kurde cena troche za duza jak dla mnie zwlaszcza ze czesto nudza mi sie torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agharta
Polecam zajrzeć do tego sklepu torebkami: www.venittamoda.pl www.superttorebki.com Torebki są posegregowane wg wielkości, marki czy przeznaczenia. Może coś dla siebie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agharta
Agharta Polecam zajrzeć do tego sklepu torebkami: www.venittamoda.pl lub www.supertorebki.com Torebki są posegregowane wg wielkości, marki czy przeznaczenia. Może coś dla siebie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpi gaj
te lisie kitki przy torebkach są wkurzające i brzydkie a na stronie ''etorebki'' faktycznie niektóre sa extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOŃCA ROKU 2013!!!! ZNIŻKA 15% Z KODEM WPISZ TYLKO KOD 4d0f5a00 POLECAM! RABAT RÓWNIEŻ NA TOREBKI Z WYPRZEDAŻY!! 15% 15% DO KOŃCA ROKU 2013 ROKU! WPISZ KOD: 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 15% 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOŃCA ROKU 2013!!!! E-TOREBKA.PL ZNIŻKA 15% Z KODEM WPISZ TYLKO KOD 4d0f5a00 POLECAM! RABAT RÓWNIEŻ NA TOREBKI Z WYPRZEDAŻY!! 15% 15% DO KOŃCA ROKU 2013 ROKU! WPISZ KOD: 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 4d0f5a00 15% 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e-galanteria, maja tam super torebki, wszystkie mozliwe, sama mam jedna skorzana, jestem megazadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.etorebka.pl aktualny kod rabatowy 1e88e9a2 1e88e9a2 1e88e9a2 ważny do grudnia 2013 r. POLECAM aktualny kod rabatowy 1e88e9a2 1e88e9a2 1e88e9a2 ważny do grudnia 2013 r. POLECAM aktualny kod rabatowy 1e88e9a2 1e88e9a2 1e88e9a2 ważny do grudnia 2013 r. POLECAM aktualny kod rabatowy 1e88e9a2 1e88e9a2 1e88e9a2 ważny do grudnia 2013 r. POLECAM aktualny kod rabatowy 1e88e9a2 1e88e9a2 1e88e9a2 ważny do grudnia 2013 r. POLECAM aktualny kod rabatowy 1e88e9a2 1e88e9a2 1e88e9a2 ważny do grudnia 2013 r. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dokładnie tak samo, że chodziłam po sklepach i jakoś nic mi nie wpadło w oko, ale od czego jest internet. Tutaj http://ragazzafashion.pl/ można znaleźć bardzo fajne, stylowe rzeczy i do tego niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłaś na stronę Eobuwie? Tam może coś ciekawego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne te fasony takie sztywne torebki dla starych panien i ich ciotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eobuwie. Wg mnie to najlepszy sposób na to, żeby znaleźć naprawdę ciekawą torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinne882
Ja w tym roku kupiłam torebkę z tego sklepu www.lejdi-sklep.pl Wejdź i sprawdź, a może tobie jakiś model się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo fajne torebki zamawiam sobie z www.tzl.pl. Mają super jakość i przystępne ceny. Każdy mi mówi że ładnie wyglądają i pytają gdzie kupowałam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Hej! Wszędzie szukałaś? W Internecie też? Znasz serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ ? Polecam serdecznie. To porównywarka cenowa czyli skupisko bardzo wielu ofert w jednym miejscu. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych sklepów gdzie szukałam replik to najlepsze mam doświadczenia ze stroną www.dobre-repliki.pl . Przede wszystkim rzeczy mają wyselekcjonowane. Kupowałam kilka razy i nie było problemów z produktem. Raz koszulka była w trochę nie takim rozmiarze ale wymiana poszła wyjątkowo szybko i sprawnie. Generalnie mają dobrze opisane przedmioty, zdjęcia są obiektywne, nie podrasowują sztucznie fotek, żeby towar lepiej wyglądał niż w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×