Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wakacyjne paznokcie hybrydowe

Polecane posty

Gość gość

jakie polecacie kolorki na lato? coś fajnego, innego i bardzo wakacyjnego? zastanawiam się co wybrać na wakacyjny manicure :D :D doradźcie plis co jest teraz na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka009
latem najfajniej sprawdzają się jakieś neonowe kolorki, ombre i fajne wakacyjne wzorki :) u mnei w tym roku królują termiczne hybrydy neonail zmieniające kolor, robią szał! efekt jest nieziemski i wiele dziewczyn decyduje sie na te cudeńka wyjeżdżając na wakacje :) do tego robimy jakieś wzorki rapidografem lub dodatek syrenki i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zrobiła sobie hybrydy na wakacje. Ma je już chyba ze dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
A robiłyście sobie paznokcie z efektem lustra? Widziałam właśnie, że makear ma taki mirror powder ale nie wiem jak to działa. Podpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelilam sobie teraz na paznokciach hybrydy w stylu starego złota :D :D powiem wam, ze wyglada ekstra. i wlasciwie pasuje do kazdej stylizacji, jaką zakładam- i do pracy, bo kolor nie jest neonem ( nie moge w pracy nosic takich rzucajacych sie w oczy kolorów),ale wyglada inaczej niz zwykly lakier. a cena- smieszna, bo 15 zl z Em nail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare złoto, to może super wyglądać :) Ja latem lubię pastelowe kolory np. turkus lub jaśniutki żółty. Podobno to już niemodne, ale lubię jeszcze mieć jakiś wzór na jednym paznokciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja neonowe uwielbiam latem :) i nude klasycznie. z tych drugich mega ładnie prezentują się z goldena - prodigy gel duo. wygladaja jak hybrydy a nie są :) numerek 04 my fav obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol. to jak mam niby napisac jaki lakier polecam innym dziewczynom? skoro hybryda to s**t to chyba moge sie wypowiedziec jaki lakier ma zblizony efekt? na tym forum mam wrażenie, ze 50% to jakaś gimbaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewtenka
dla mnie wszystkie kolory Semilac na przykład nadają się na lato, czy ciemne czy jasne.. wszystko zależy od koloru skóry na dłoniach, jednym pasuje coś neonowego, a innym pastele. a jak jeszcze zamawiam 10 lakierów + 1 na www.topdrogeria.pl to w ogóle mogę wybierać i wybierać godzinami.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato już się kończy, ale to co ja miałam to lakiery z makear. Moja ulubiona firma i mają bardzo dużo lakierów. Sama przeglądnij ich stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neonyyyy! :) ma z makear taki soczyście zielony i wygląda super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jeden kolor lakieru neon i wlasnie latem latem malowałam, teraz sobie na jesień kupiłam piękne bordo i szary, tez z makear:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że makear ma tak dużo kolorów, zawsze można coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pyłki z makear ktos stosował? chodzi mi o te efekty lustra albo syrenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bardzo lubię efekt lustra :) dzisiaj właśnie wypróbowałam ten pyłek makear, jest mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyllwiasF
Ostatnio zamawiałam lakier i właśnie pyłek - Efekt syrenki z MakeAR - mało że kosztowało mnie to grosze to jeszcze teraz paznokcie mam super eleganckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agusia a miałaś termiczne kolory z makear, też fajnie wyglądają szczególnie zimą gdy jest zmienna temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
Na lato najlepsze neonki z Makear:) Ja mam chyba wszystkie z tej linii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×