Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BINGOL BINGOL BINGOL

Polecane posty

Gość gość
ciezki przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up dziFko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol kibicuję ci, jesteś tu najmądrzejszy!!!!!!! Nie słuchaj tych debili. Oni nigdy w UK nie byli bo by się bali bo nie znają angielskiego. I nie stać by ich było na bilet Ryanair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, nikt oprocz bingiego koniobijcy nie zna ang i nie ma 200zl na lot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie widac tepaku z 20:10 ze zadnego nawet slowka nie znasz :D a binol ma w sygnaturze wiec zna dobrze, a ty tepaku pochwal sie pało z polski nam co umiesz :D na razie to binol jest górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam ani jednego, i tak uznaje wyzszosc binola bo ma slowko w sygnaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znasz to nie zabieraj powietrza leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poinno być zero zero zero do kwadratu śmieć śmieć śmieć tania dziffka tania dzifffka itede itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żryj kał szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim tepakiem trzeba byc zeby uwierzyc ze ktos nie zna slowa po angielsku? :D robilem sobie jaja i nie wiem po co znowu sie tlumacze komus kogo nigdy nie spotkam i mam gdzies co mysla no ale ok niech bedzie, ostatni raz. Jak wtedy troche naje'bany pisalem tutaj po angielsku :D ale jest o dziwo ok. Tutaj mozecie ocenic http://f.kafeteria.pl/temat/f21/my-emigranci-jestesmy-biedakami-p_6311530 trollowi oczywiscie sie nie podobalo ale czy to wazne? Wazne ze moj angielski jest na tyle dobry ze z kazdym w UK sie dogadam, moja pierwsza rozmowa z kims po angielsku byla przed przylotem do UK, z pracodawca anglikiem ktory mial sprawdzic moj angielski, stwierdzil ze ok ale sie stresowalem jak nigdy w zyciu. :D Oczywiscie po przylocie wszystko sam zalatwialem, nikt mnie za raczke wszedzie nie prowadzil i nie bylo problemu z zalozeniem konta w banku (nie tylko dla mnie bo tez kilka razy bylem ze znajomymi jako tlumacz), czy umowienia spotkania o nin i spotkanie czy inne kwestie, z kazdym sie dogadam nawet ze szkotami ktorzy niby maja najbardziej przeje'bany akcent. Oprocz tego mam bardzo duzo znajomych na calym swiecie, stany, rosja, holandia, itd dzieki muzyce ktorej slucham i z kazdym swietnie sie dogaduje i kazdy mowi ze moj angielski jest ok tylko oczywiscie jakiemus nedznemu polaczkowi sie nie spodobalo haha :D tepa qrwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi cie bingol cwelu pedalski :D nara szmatlawcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czekamy na bingola, pochwal sie swoim angielskim. Tez znasz jedno zdanie jak troll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 20:16 do 20:22 posty bingola śmiecia z sortowni śmieci w Pl nie znajacego angielskiego buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:22* a je'bac go, koniec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×