Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj 7 rocznica zamachu smolenskiego.

Polecane posty

Gość gość

Na kolana dzis emigracyjne przegrywy przed Swietej Pamieci Panem Prezydentem RP Profesorem Lechem Kaczynskim. Inaczej pojdziecie do piekła po smierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo to nie obchodzi że pseudo rząd spadł na łeb i przynajmniej Polska pozbywa się paru głąbów. Szkoda że Ciebie na pokładzie nie bylo. Ale idź pal świeczki jak Ci karze Rydzyk i TVN zarządzany przez obcokrajowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi sie Ksiadz Rydzyk ty emigracyjna niedoj!ebana szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznica czego? Chyba mi coś umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego. Banda przygłupów się rozebała samolotem (w końcu ingerencja boska poprawiła sytuację w Polsce) i od tamtej pory robią sobie miesięcznice i rocznicę w TVTrwam i Klecza przed ekranami polaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam to oni nawet nie byli tacy cudowni (Kaczyński był marionetka i nic konkretnego nie zdziałał) a teraz katole zrobią z nich świętych. Aż chce się wracać do tego zapyziałego kraju haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez sie cieszymy ze nie wracasz tutaj przegrywie. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to rocznica ważna, a nawet bardzo. Proszę to uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź sobie upamietniaj w zaciszu swojego domu, ja nie będę się smucić z powodu śmierci obcych ludzi, którzy nic nie osiągnęli. Nie trzeba im stawiać pomników i smecic w mediach, codziennie umiera wiele osób i jakoś nikt z tego nie robi afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to robię w zaciszu, akurat na forum był temat to się włączyłam. No mnie jednak to wzrusza mimo, że nie znałam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja osobiście myślę że robią z tego zbyt wielką aferę. Rozbili się, trudno. Wielka tragedia dla ich rodzin i na tym ten cyrk powinien się skończyć. Są większe problemy na tym świecie. Czekam na kanonizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo cyrk mogłeś sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Wątek zgłoszony. To jest zakładka: poza granicami Polski. Nie ma miejsca tutaj na sprawy naszego kraju. Ale to znowu ty, ten od świń hahaha czego innego można się spodziewać od bezmozgowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj kolejna "dziennica", mogliby zrobic swietem narodowym i wolna od pracy kazda " dziennice" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest cyrk, nie wiem czemu kogoś oburzylo to słowo? Ludzie zginęli, tragedia ok rozumiem. Ale dlaczego upamiętniają to co miesiąc, w wiadomościach mówią o tym praktycznie codziennie, przez siedem lat? To zwykłego obywatela nie obchodzi. Niech skupią się na ważnych sprawach zamiast wydawać kupę kasy na jakieś pomniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi cie to wynocha z PL nieudacznico. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno to zrobiłam :D Słyszę jednak od rodziny co tam się wyprawia. Nikogo ta katastrofa nie obchodzi, oporcz moherow oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Ooo zaś pesudo katolik komentuje hahaha. Nie dajcie się temu czemuś sprowokować, on ja każdym.wątku pisze jedno i to samo. W kolejnym poście wyzwie Cie od świń hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba każdy wie :) Frustrat nie może się pogodzić z faktem że inni (zarówno w PL jak i UK) mają lepiej a jemu się w żadnym z tych krajów nie udało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Jestem zulem i siedze pod sklepem pije jabole. Z nudów pierdze na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl zamach. Jarus to juz prawie udowodnil. I dlatego niedlugo wszyscy patrioci w tym ja wuefista bedziemy maszerowac z duma na pewna smierc dla naszej wielkiej niezwyciezonej pieknej polski z wiatrowkami na rosyjskie czolgi. Tak nam dopomoz bog. [A tak na prawde to spier!dolimy do jukeju bo tacy z nas pseudopatrioci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nieudacznicy musza wyjezdzac do uk. W PL jest wszystko czego dusza zapragnie. Full wypas i brak ciapatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Oj oj tak Cię zasmucilam moimi komentarzami, że się pode mnie podszywasz na każdym wątku. Już się znudziłam. Doszłam do wniosku że jesteś niedorozwiniety umysłowo a w dodatku pedofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłobukowska zamknij paszcze bo smierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debili nie żal
co za pojèby, wsadzić cały rząd w jeden samolot, GŁĄBY bez deka rozumu, CIA to zrobiło, wasza kochana ameryka durne słowiańskie naiwne koorfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debili nie żal
Jestem chory psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×