Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci z Rumunii

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny! może któraś z was ma faceta z Rumunii? niedawno odwiedziłam ten kraj i zobaczyłam na własne oczy, że oni są naprawdę bardzo przystojni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam faceta Rumuna, ale bylam w Rumunii i jest to wyjątkowo ładna nacja. rumunki są śliczne. rumuni też. Niestety czesto Rumuni myleni sa z Romami, za co sa sklonni sie niezle obrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, Rumunii maja fatalna opinie wsrod Polakow glownie przez rumunskich Cyganow. Spotkalam paru Rumunow w Hiszpanii i bylam zaskoczona, ze przypominaja Polakow, na dodatek byli blondynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumuni są ofiarami tego, że w ich kraju żyje najwięcej Cyganów. I popieram wasze zdania, Rumuni są bardzo przystojni, dobrze wychowani i w ogóle super, ale konkurencja też jest spora, bo wydaje mi się,że Rumunki sa od nas Polek ladniejsze. Chociaż jako kobiecie trudno mi oceniać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie.. ja bylam teraz w Rumunii przez dwa tygodnie i musze przyznac ze to bardzo ladni ludzie sa. rzeczywiscie faceci tu są mniammm...:) przynajmniej większość, ale Rumunki mimo,że jestem kobietą - przyznaję - są niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mamam jest rumunka , blondynka o niebieskich oczach:) ciemni to romowie, rumuni sa bladzi jak my:) kraj cudowny jezyk, kuchnia , kocham ten kraj:) aa jescze jedna rumunow coraz wiecejw uk i irlandii wiec niewiem ale chyba nas wyprA powoli, maja zdolnosci jezykowe(z uwagi na jezyk latino) sa pracowici i nie marudza:)biara tez prace ktorych my juz nie chcemy ale to na poczatek dziewczyny pieknekolesie kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie plytkie , tylko wyglad sie dla was liczy nic wiecej. ZAL.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie. Poznalem tutaj w UK kilku Rumunow (facet i laski) i wcale nie sa jacys ladni. Bardzo przecietni, mineliby was na ulicy i nawet byscie sie nie spostrzegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banat
Ściemniary....Rumun to typ południowy -podobny do Włocha albo ,no cóż Cygana....W większość przeciętni .Kobiety ładne póki młode potem szybko sie starzeją i zaniedbują. Typy jasnowłose i jasnookie to potomkowie Niemców z Siedmiogrodu osiadłych tam w średniowieczu. Obecnie w Rumunii raczej unikat. Lub mogą to być mieszanki rumuńsko-słowiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolkadnie jak wyzej napisane...Ogolnie wcale nie tacy ladni.A ci,ktorzy niebrzydcy,to rzadko blondyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dg89
czesto wlasnie blondyni ale czesto czerwone mordy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-no wlasnie napisane,ze ci ladniejsi to nie-blondyni,ale ich nieduzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkooo
Ciekawe spostrzezenia. Dzisiaj na stacji rozmawialam chwile z panem z Rumunii bo serwisu nie bylo i bylam pewna ze to Polak az zapytalam. Pomocny, normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter78
Jechałem przez Rumunię do Bułgarii i blondasów tam nie widziałem za wielu tak jak w Polsce. Obsługa w sklepach i na stacjach paliw to w większości bruneci/brunetki. Ale przyjaźni są i pozytywnie nastawieni do Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecki dowcip mówi, że Polka nie powinna zadawać się z Rumunem, bo z takiego związku może się urodzić dziecko zbyt leniwe, żeby kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kawal to sobie wymysliles, na pewno nie jest to niemiecki dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury z tym dowc**em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam faceta z Rumunii bo to takie same brudasy i zacofańce jak Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×