Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flourence

gdzie lepiej zalozyc apart orto w polsce czy w angli

Polecane posty

Gość flourence

Witam czy warto zakladac aparat w polsce czy lepiej w uk, możecie polecić dobrego ortodonta w angli , londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce. czy zarabiasz w funtach, czy tym bardziej zlotowkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PL zaplacisz 5000zl a w uk 5000f tak samo inne rzeczy PL dom 300k zl, w uk 300k f = 1.500.000 zl nic sie w uk nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii. Polecam mojego ortodonte z First Impressions wschodni Londyn. Jak slysze o historiach z Polski to jestem zszokowana; leczenie trwajace ponad 2 lata, dodatkowe koszty wizyt, brak informacji o aparacie retencyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.45 No tak jak dla ciebie priorytetem jest zaoszczedzenie kilku zlotych a nie zdrowie to jasne, Polska jest tansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce w Gdyni w Ideal Dent na Batorego jest świetny ortodonta, nie zdziera z pacjenta kasy za nic (a wiele razy mi się to zdarzyło). Jestem bardzo zadowolony z wizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce bardziej się opłaca. Ja zakładałam swój w http://ortodontix.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie w Polsce! Pewnie nigdzie nie masz blisko ale z Łodzi polecam bardzo dobrego ortodontę Joannę Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec , gdzie lepiej załozyc taki aparat i z ktorego będziesz bardziej zadowolona, napisz do mojej wrózki Sofii, z pewnością Ci dobrze doradzi. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej załóż tam gdzie obecnie mieszkasz. Ja powiem tak. Osobiście bardzo dużo czytałam o rodzajach leczenia, aparatach i opiniach lekarzy. Bo wiecie jak to jest jak ortodonta coś schrzani to każdy chętnie obsmaruje w necie. Kierowałam się też tym, żeby gabinet był cały czas czynny a nie tylko jak są pacjenci, bo jak coś uwiera i rani dziąsło lub polik to jest to sprawa na cito. Musisz mieć na miejscu ortodontę z dostępem od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×