Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Folklore

Jakie preparaty na cellulitis w UK ?

Polecane posty

jest bardzo maly wybor zeli czy kremow na cellulit ja widzialam tylko loreala i nivea moze sa jakies inne a ja o nich nie wiem ? a jakies tabletki na cellulitis czy zastrzyki w gabinetach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki preparat zolty z kulka garniera - uzywam od 2 tygodni wiec nie moge sie jeszcze wypowiedziec czy jest dobry ale warto wszytkiego sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
ja proponuje vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy to w Uk jest tylko w aptekach i to w nie wszystkich ale poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
wiem o tym bo sie sporo naszukalam ale mozesz zamowic na ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
jest jeszcze ROC .uzylam caly,ale stosowalam nieregularnie. celulit jak byl tak jest,ale skora delikatna i wygladzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki....
wiem ze to pytanie nie na temat ale widze ze jestescie kobietki z Uk jak wam sie tam podoba?sama planuje wyjechac i chcialabym troche sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
hmmm jest taki topik na forum o tych ludzikach co wyjechali-w miare pomocny-polecam.ale jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej to pytaj ja chetnie odpowiem na konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najskuteczniejszy jest regularny peeling z mielonej kawy, ja kupuje najtansza z supermarketu. Jak sie stosuje regularnie to efekty sa widoczne. A jak sie jeszcze pojdzie krok dalej i zrobi mix kawa+krem antycelulitowy i owinie folijka to juz wogole miodzio :) Ja uzywalam L'oreal i bylam zadowolona (chociaz sie troche lepi) oraz Maximum Body Makeover z Avonu ale L'oreal byl lepszy. A tak serio kawa jest skuteczniejsza niz niejeden krem, wiec na razie pozostaje przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie
to troche nie w temacie ale nie moge w uk kupic kosmetykow Vichy, szukalam w aptekach, sklepach i nic, a strasznie je lubie. Nie wiecie czy mozna je gdzies dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy jest w wiekszosci chemistry shops! poprostu zapytaj za lada i cie pokieruja! nie mowie o bootsie czy superdrugu, tylko te troszke mniej znane na dzielnicach ;) a ja mam pytanie o ta kawe? to jak mam ta kawa masowac? taka zmielona wcierac czy jak? preparatow jest cala masa ale fakt, ktory pomoze! I w zaleznosci jak duzo chcecie wydac..... naogladalam sie wielu miedzy innymi w Hervey Nichols czy Selfridges.....ale sama nie wiem ktory zadziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulak
tak,tak,ja tez bardzo prosze o dokladniejsze instrukcje dotyczace tego peelingu z kawy,tylko tak krok po kroku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem bardzo zainteresowana tym domowym peelingiem z mielonej kawy! Dotychczas, lecz tez tylko sporadycznie, uzywalam produkty Clarins\'a lecz wydaje mi sie ze oprocz wysokiej ceny, nic te produkty w sobie nie maja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulak
Dzieki amikaa,wyprobuje:) Jak tylko kupie cynamon i imbir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling z kawy jest rewelacyjny wlasnie go dzis robilam , dwa w jednym super gladziutka skora a przy okazji mozna spalic troszke kalorii przy sprzataniu lazienki . z tym ze ja ten peeling robie 3 lyzek parzonej kawy zalewam ja wada tak na 10 min dosypuje lyzeczke cynamonu, pozniej przecedzam , dodaje balasmau i frugo na cialko ....nie probowalam obcji zawijania folia , bede musiala sprobiwac ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulak
Kurcze! A ja ciagle zapominam o tym cynamonie,i dlatego nie wyprobowalam jeszcze zadnej metody... Czy roznica miedzy kawa mielona a rozpuszczalna daje duze rozbieznosci w efektach??? Moze ktoras porownywala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluuuupki
a czy ty potrafisz myslec istoto powyzej ? Gdzie masz fusy w rozpuszczalnej kawie ? Co chcesz nalozyc na cialo ??? Kurde,bezmyslnosc czasem poraza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulak
Skoro jestes taki/a madra,to poczytaj sobie pare postow wyzej. Zablysnelo sie,nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulak
Ulatwie Ci : A mianowicie, 4-5 lyzek kawy rozpuszczalnej zalewalo sie odrobina gotowanej wody i dodawalo po lyzeczce cynamonu i imbiru. I stad bylo moje zapytanie. Moze jeszcze jakies blyskotliwe przemyslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×