Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozważna i Romantyczna--RiR

Kobiety które osiągneły zamierzony cel -piszcie ?!

Polecane posty

Gość Rozważna i Romantyczna--RiR

witam.zakładam topik kobiet spełnionych które były na tyle silne że wyjechały do obcego kraju lub tu w Polsce dały sobie rade ,są niezalezne, stanowcze. Tylko sobie i swojej odwadze zawdzięczają to co osiągnęły !!!A do tego są matkami samotnie wychowującymi swoje dzieci. prosze piszcie jestem bardzo ciekawa może swoim zachowaniem i swoją osobowoscią pomozecie kobietą które ni jak nie dają rady samotne z dziećmi i czesto zagubione.czasami tak nie wiele potrzeba aby móc być szczęśliwym, podniesienie na duchu lub pare madrych słów kobiety która jest żywym przykładem ze można dac rade -wystarczy tylko tego mocno chcieć.BADZMY DLA SIEBIE PRZYJACIÓKAMI ,POMAGAJMY SOBIE -TO TAK NIEWIELE KOSZTUJE TYCH PARE CENNYCH RAD.POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE ŻE-------->>> TOPIK RUSZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe-śmieszne
kobiety bez facetów nic nie znaczą,tańczą tak jak my im zagramy i jak im na to pozwolimy.wszystko od nas zależy one nic same nie potrafia zrobic są mało operatywne taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medżik plejs
Czy bycie matką samotnie wychowującą dziecko jest koniecznym warunkiem aby być kobietą spełnioną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medżik plejs---ja myśle że tak, gdybym tak nie myślała nie zakładała bym takiego topiku,to oczywiste.Podziwiam takie kobiety które sa niezależne od facetów,same potrafią zadbać o siebie i swoje dzieci,teraz i mężczyzni sa inni tacy wygodniccy i beznadziejni ,niedorośli do bycia ojcami czy mężami ( oczywiście sa wyjątki) próżniaki większosc widzi tylko swój czubek nosa,dlatego kobiety które nie liczą na łaske i pomoc sa dla mnie niesamowite nie jeden facet nie dorasta im do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RiR - wszystko pieknie, ale chyba nie zrozumialas powyzszego pytania, czy tylko kobieta samotnie wychowujaca dziecko jest spelniona? Zwroc uwage na slowo TYLKO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że kazdy jest spełniony i to jest oczywiste nie bede się tutaj wdawac w polemike-----każdy ma swój świat i mnie nie interesują osoby spełnione inaczej..... chyba temat tego topiku jest dość jasny i wyrazisty. Chodzi mi o kobiety spełnione,dumne i zadowolone z siebie z tego co osiągnęły ,szczesliwe ze swoich życiowych dokonań.Które same do wszystkiego doszły,same dzwigały cieżar z utrzymaniem domu,wychowaniem dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hehe smieszne
Moze i my tanczymy do tego co gracie... ale to my wybieramy muzyke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka40
no właśnie do hehehe-śmieszne my tanczymy niby dla was ale z nasza muzyką i w tańcu też jest odbijany hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo-macho
nie ma kobiet spełnionych nic nie osiągną bez facetów , gdyby nie my to by pozdychały----taka prawda takie realia,nie oszukujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do macho-maczo
niestety-dla ciebie, nie mogę się z tobą zgodzić. Moim zdaniem to kobiety nakręcają ten cały świat!!! Gdyby nie baby, to faceci nic by nie osiągali!!! Za każdym sukcesem faceta - stoi jakaś babka - albo żona, albo matka, albo kochanka!!! Sami są bezbronni jak dzieci, bez celu, bez marzeń i ambicji!!! Za to ile kobiet osiąga sukcesy i spełnia swoje marzenia bez żadnej pomocy jakiegoś faceta!!! Pogódźcie się z tym maczerzy, takie są fakty. PS. to raczej faceci by pozdychali - niestety w wielu współczesnych rodzinach, faceci nawet kanapki nie potrafią sobie zrobić!!! Więc kto tu bez kogo zdechnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×