Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Londynczycy do jakich miejsc w Europie podróżujecie

Polecane posty

Gość gość

Szczegolnie chodzi mi o poludniowa Europe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (nie z Londynu ale jednak Anglia ;) ) byłam w Grecji (Ateny) i Portugalii (Faro) a z północy to mi się podobało w Norwegii - natura, fjordy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Europę, to muszę się przyznać, że praktycznie w ogóle już nie zwiedzam. Wszystko, co chciałam, zwiedziłam startując jeszcze z Polski. Z Londynu, w Europie, to tylko Wenecja, póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel lodowy w Kirunie. Coś wspaniałego! Czegoś takiego nie ma nigdzie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Europę to tylko Węgry i Czechy odwiedzałam. Niedługo lece na Cypr. Planuje tez pojechać do Hiszpanii i Portugalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos wspanialego! A na codzien gnicie na pokoiku i mycie geby przy dwóch kurkach! Cos wspaniałego! BUEHEHEHEHEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portugalia, Cypr, Kreta, Wlochy. Wszystko fajne na krotki urlop, takie miejsce do nic nie robienia. Ale nic szczegolnego, po prostu odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Barcelonie bylem juz 3 razy i nie moge sie nachwycic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic lepszego niz PL. I zero smierdzacych ciapatuch i uchodzcow. Za granica rzygac sie chce od tych cudzoziemcow. W PL sami Polacy i u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego sie nie mozesz nachwyvic w barcelonie swinio? Obciagania pałki ahmedom?:D wow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to napisał, ciulu. Ty lepiej wracaj do tematów gdzie dostałes po d***e i cie nieźle wysmiali a nie probujesz szczęścia w kolejnych. Tutaj też zetrą cie na papkę, nie boj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Amsterdam i Rotterdam. Piekne miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam miejsca gdzie bedzie cieplo grudniu. I wyjade niedaleko poza Europe - do Maroka. Jeszcze poludnie Hiszpanii jest w mare cieple, ale juz tam prawie wszedzie bylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Barcelonie i mnie nie zachwycila - poza Sagrada Familia i casa battlo. ;) polecam goraco Ateny jak juz ktos tu pisal. Tenefyra - moze byc, szalu nie ma - pico del teide owszem robi wrazenie. ale ja nie z tych co by na plazy lezeli calymi dniami a na teneryfie to nie ma zabytkow czy cos. o sklay los Gigantes sa meeeega piekne. ale musi byc dzien z czystym niebiem a jak ja bylam to byl wszedzie ten pyl piaskowy znad Afryki i kiepska widocznosc przez kilka dni to z poludnia. z polnocy to wybieram sie do Kopenhagi niebawem wiec napisac moge cokolwiek dopiero po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc Londynczykow nie podrozuje nigdzie, bo ich nie stac przy tych kosztach zycia i zarobkach jakie sa w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.26 nie wiem skad ta informacje wziales, ale najwyrazniej w Londynie nigdy nie byles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba Ty nie byles/as w Londynie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w Londynie ponad 10 lat i dużo podróżuje wiec mów za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylizałas jaja ciapatym w barcelonie wywłoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gtecja (tu sie przeproewadzam)Hiszpania Portugalia Czechy w Ruuropir j7z nuuda to samo wol4 Azje Tajlandir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie spedzac wakacje na statkach wycieczkowych. Swietna sprawa i masz szanse zobaczyc dwa kraje w trakcie postojow w portach ktore trwaja po dwa, trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakimi liniami plywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poludniu Europy to Prowansja we Francji, Wyspy Kanaryjskie (mimo, ze naleza do Hiszpanii to juz przy Afryce sa polozone, idealne na sloneczne wakacje w okresie zimowym bo tam temperatury teraz nawet to okolo 24 stopnie), Grecja tez piekna, Portugalia (tania i jeszcze nie oblegana strasznie przez turystow), Menorca i Majorka, Madera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kanarach to my bylismy i w lutym i w czerwcu (nie tego samego roku) I temperatury byly w lutym ok 21-22 st a w czerwcu 29 do 36 ;) Polecam Portugale tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na pytanie o cruiseach. Ja zawsze szukam na planetcruise.co.uk . Tam zawsze sie jakis znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×