Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aerplane

Najtańsze Linie Lotnicze-co polecacie???

Polecane posty

Gość aerplane

Planuję zrobić rezerwację na miesiąc przed wylotem-gdzie najlepiej kupić bilet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Girl
polecam linie lotnicze Ryanair :) często nimi latam do Londynu i jestem zadowolona z oferty, a przede wszystkim z cen biletów :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centralwings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULII
Zalezy skad i dokad masz zamiar leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerplane
Kierunek Anglia -najlepiej z lotniska z Warszawy,Poznania lub Łodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można powiedzieć, które linie lotnicze są najtańsze, szukaj w necie i porównój ceny. Tylko, ze one zmieniają się bardzo szybko (rosną). Ja zawsze najpierw sprawdzam. Ostatnio korzystam z Centralwings ale dlatego, że bilety kupuję na kilka miesięcy wcześniej. Teraz kupiłam na 5 miesięcy wcześniej i bilet z opłatami kosztował mnie 100zł. Kiedyś korzystałam też ze SkyEurope i nie narzekam. Standard samolotu, obsługi ten sam. Dlatego liczy się dla mnie cena. Aaaa no chyba że zależy ci na konkretnym lotnisku... bo rózne linie latają na różne lotniska pod Londynem. Centralwings - Gatwick, SkyEurope - Stansted, WizzAir chyba na Luton (nie leciałam tymi liniami więc nie jestem na 100% pewna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryanair, zgadza się. Ceny biletów zmieniają się mniej więcej co 2,3dni -bilet w obie strony dostaniesz nawet za 2centy, DOLICZYĆ jednak musisz ubezpieczenie /10e/, koszty manipulacyjne i podatek=ok.50E W Polsce jednak są tylko 2lotniska obsługujące te linie: Gdańsk i Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×