Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tapir

Paczka z anglii do polski- co wysłać?

Polecane posty

Gość Tapir

Co przysyłacie w paczkach dla rodziny z anglii do polski? Co warto kupić w anglii i wysłać rodzinie tak aby nie był to tylko bezużyteczny gadżet lub n-ty sweter? Obecnie Jestem w polsce i tak się zacząłem zastanawiać, może jakieś sugestie od bardziej doświadczonych w tej kwestii osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
perfumy, ktore tutaj sa duzo tansze niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkie P
pytanie czy ta paczka dojdzie..moj brat mi wyslal paczke na poczatku listopada i do tej pory tej paczki nie dostalam... ;/ ij uz raczej nie dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
ja wyslalam na poczatku grudnia i doszla po tygodniu, ale kiedys tez szla ponad miesiac, wiec moze jeszcze dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyslalam
perfumy, bizueterie,tel. komrkowy, zabwaki,ubrania dla dzieci,zegarki, tak naparwde to wg mnie wszystko w uk jest tansze niz w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bogatych wyspiarzy
kawa herbata papier toaletowy trójwarstwowy środki czystości... bieda w kraju aż piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tapir
Jeśli ktoś kocha papier toaletowy i zatrzymał swój mózg na tym poziomie to gratuluję. Są rzeczy które są nieraz o kilkadziesiąt procent tańsze w uk niż w polsce stąd pytanie i proszę o więcej inteligentnych odpowiedzi i przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tapir
Jeśli ktoś kocha papier toaletowy i zatrzymał swój mózg na tym poziomie to gratuluję. Są rzeczy które są nieraz o kilkadziesiąt procent tańsze w uk niż w polsce stąd pytanie i proszę o więcej inteligentnych odpowiedzi i przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
nie wysyłaj nic wartościowego bo kradną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłam paczki córce do Anglii i ona podaje dla mnie tą samą firmą przewozową, jeszcze się nie zawiodłyśmy, do Anglii posyłam np grzybki suszone, kabanosy czy powidła śliwkowe córka podaje żele do prania, płyny do płukania, żele pod prysznic bo są te rzeczy tańsze niż w Polsce i lepsze jakościowo, o i kawę Carte Noire bo u nas kosztuje ok 28 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czym się interesują adresaci. Ja ubolewam, że w Polsce nie ma takich fajnych sklepów z książkami, z różnymi albumami o sztuce itd. A jeśli szukasz kuriera, to wejdź na http://globport.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, ja tez zawsze wysyłam przez http://globport.com i podbijam wypowiedz kolegi u góry. Miałem juz dosyc uzerania sie z nierzetelnymi kurierami, wiec wreszcie postawiłem na znaną marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja osttanio przed swietami korzystalam ze starej sprawdzonej firmy czyli UPS, paczka doszla przed sama wigilia czyli w ciagu 3 dni (we wtorek zabral, w piatek juz byla), szybko i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyprzedaży z Neksta ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×