Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UKpatologia zdychać

Patologia w UK ucinają benefity

Polecane posty

Gość UKpatologia zdychać

i bardzo dobrze, chu/j w doope tym ludziom, kur/wy się rozmnażaja jak króliki i chcą aby ktoś inny ten syf utrzymywał, niech zdychają kur/wy j****e, jeszcze pretensje mają pi/zdy http://youtu.be/vaVHTp2NKXw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morda w kubeł cebulaku siedzacy w pl, w cebulandii polki nie chca rodzic i wkrotce zostana tam same emeryty hahahahahah, uk dba o rodziny w przeciwienstwie do twojego patologicznego polaczkowa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK tonie
szkoda tylko dzieci, ale rodzice to kur/wy i pijawki, po chu/j tyle tych dzieci, i jeszcze pretensje? Niech spierd/alają do swojego kraju zdychać z głodu jak im tak źle za darmo mieszkanie mając w UK, patologia jeb/ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszczyć patologie
gość dziś morda w kubeł cebulaku siedzacy w pl, >>> spier/dalaj kur/wo jeb/ana, napier/dalają te ch/uje po 5+ dzieci na które ich nie stać i tylko rączki po benefity wyciągają, a ch/uj im w doopy, niech wypier/dalają, a ty sie najlepiej zabij, jednego patola mniej będzie, pissdo posrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryty i bingol, pamietaj ze wracasz niedlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasożyty zdychać
Ja bym uje*bał wszystkim wszystkie benefity i ch*uj. Nie stać ludzi gdzieś mieszkać to się przeprowadzić. Ceny powinny być rynkowe a nie sztucznie trzymane, wtedy za minumum by nikt nie robił bo by nie przeżył, a tak na benefitach i git. Znieść powinni wszystko, a przynajmniej limit czasiwy, rok max i out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość system padnie
są polacy co siedzą w PL a z UK benefity ciągną, to powinni od ręki ucinać, rząd UK to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede chyba plakal ze szczescia jak wyjda z unii!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK wychodzi z unii i wszystkie zaradne o nowobogackie polaczki z UKa, wrócą do mamusi na pokój w bloku z azbestu. Kibicuje Brytolom by wyebali wsYtkich polaczkow z UK. Skończą sie Martyny wojciechowskie, podróże, tablety i iphony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma benefity. Niektórzy bez tego dobrze żyją bo ciężko pracują. Fakt faktem że beneficiarzy mogliby się pozbyć. Taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość z was siedzących tam żyjecie z benefitów !! taka jest prawda i plenicie się jak króliki aż wstyd ! kombinujecie pracą na czarno i dlatego tylko w miarę wychodzicie na swoje , mieszkam i widzę Polaczyny pchające wózki nawet stare krowy !!! dobrze wam tak nauczcie się dziady pracować ! jeszcze powinni was wypier...lić zwłaszcza tych co się plenią a ich krowy siedzą w domu i dorabiają na czarno sprzątając !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypier/dolić polaczków z mojego kochanego UK!!!! Nie zasługują niewdzięcznicy na to. Tylko porządni Polacy zasługują, którym nie tylko funciki w głowach i którym się tu podoba. Ja np czuję się tu bardziej u siebie niż w PL ale znam takie ku/rwy które nienawidzą Anglii i Anglików, gniją tu tylko dla pieniędzy i niestety są tu na tyle długo, że tak czy inaczej zostaną, ale co to za życie w kraju którego się nienawidzi. Wegetacja tylko dla kaski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dodać, że nie wziąłem ani pensa benefitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można siedzieć w UK i narzekać że się nie podoba że źle? to po chu/ja siedzicie? wypier/dalać i tyle, jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu cwana patologia brytyjska ciągną benefity latami lenie i tępaki, ja bym to na zbity pysk wywalił i sterelizował, je/bane króliki http://youtu.be/XbaV4cz9zPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja siedzę a nienawidzę tego syfiastego kraju :) siedze póki co bo zbieram kasę a potem wypierdzielam stąd bo tu jest zapaść syf dno smród i marnowanie sobie życia :) a beneficiarzy znam od groma !!! praktycznie każdy Polak który tu pisze to okrada UK z kasy ja się do nich nie zaliczam mam dobrze płatną pracę odelegowany z PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono wypier/dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"większość z was siedzących tam żyjecie z benefitów !!" a co ciekawe! zastanawia mnie skąd takie dane wziąłeś :D mieszkam tu juz ponad 10 lat, znam mnostwo Polaków, pracuje tez w sektorze publicznym i spotykam wielu ludzi i poki co nie spotkałam jeszcze Polskiej rodziny siedzącej na benefitach (Anglików za to wielu, cale pokolenie czasem). Zawsze to ludzie pracujący, czasem matka siedzi w domu z małym dzieckiem do 3l aż ten pójdzie do przedszkola, a często nawet do tej pory pracuje na pół etatu i wynieniają sie opieką nad dzieckiem. Czasem piszecie takie bzdury aż głowa boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W syfie to w UK najgorsze patologie mieszkaja ktore ciulaja kazdego funcika i dlatego chyba zra suchy chleb i pija wode z kranu. Ja bym nigdy nie chcial tak zyc!! Zaraz pewnie troll przybiegnie i napisze ze kazdy emigrant zyje w syfie. Buahaha no to ty malo wiesz i oceniasz tylko ze swojej perspektywy pokoiku z 3ma kumplami. :D pokazalbym ci fotki mojej okolicy to by ci kopara opadla, przedmiescie sredniego miasta w srodkowej Anglii, jest pieknie, urocze domki, piekne widoki, duzo zieleni, porzadek i cisza i spoko sasiedzi. :) nie zrobie tego bo nie chce zdradzic gdzie mieszkam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie chyba posrało :O a co ty jesteś jedynym na tym świecie który mieszka w Londynie czy też na jego obrzeżach ?? :O przecież to syf nad syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, fakty są takue, że syf jest wszędzie ale syfu niestety jest więcej w Polsce niż w UK. Mimo tego, że tam się wszyscy zjeżdżają a Polskę omijają i uciekają z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srodkowa Anglia to Londyn? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjeżdżają bo praca jest a życie do dooopy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tu wiekszosc ocenia WSZYSTKO i WSZYSTKICH na podstawie swojego zycia? Uwierz mi ze ludzie moga byc tu w UK niesamowicie szczesliwi, jak nigdy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np ja jestem. :p wiec da sie a jak sie nie podoba to zegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio tylko troche stesknilem sie za lataniem, kurde jak jakochan latac i nawet klimat lotnisk to dla mnie cos pieknego :) trzeba za jakis czas odwiedzic rodzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ja tez oceniam na podstawie mojego :p jak mnie wqrwia jak tak jada po UK bo pokochalem to miejsce i mimo pogody to Polska jest dla mbie szara i nudna... zreszta jak pisalem czuje sie tu bardziej u siebie niz u siebie w Polsce. Jest kilka innych powodow dlaczego nigdy na stale nie wroce, np latanie :Dczy ktos kogo tu poznalem, a pieniadze sa na samym koncu plusow, po jakims czasie tu nie wiadomo co z nimi robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka lat temu z benefów prawie 1000 a teraz juz tyle nie ma i ciezko jest zyc zeby jeszcze praca byla to byloby ok a tak to lipa bez benefitow umre z glodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza kasa jest z benefitów ja ile mogę to kombinuję tak też robią moi wszyscy znajomi nawet ci co mają kasę większość pracuje na czarno i pobiera kasę , szkoda aby zmniejszyli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good, do pracy albo spier........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×