Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze głosuje za PO

Pisząc z UKami, uświadamiam sobie tylko, ze jednak Lech Kaczyński miał racje.

Polecane posty

Gość zawsze głosuje za PO

Mówił, ze większość polskich emigrantów, to nieudacznicy, nie potrafiący poradzić sobie we własnym kraju, dlatego wyjeżdżają do bogatszego panstwa i potem kozacza jaka to Polska jest zła, a oni zaradni, gdyz na polskim paszporcie mogą na tanie wycieczki jeździć i gary w UKu zmywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parooowa skonczyla obciagac brudasom :-) czas na 2 zmiane na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako pierwszy odpisał mi emigracyjny smiec z UKa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emigracyjny smiec z UKa to założył ten temat i temu podobne hahahah, idź się lecz, cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz parowko polknij ładnie nasienie twojego azjatyckiego managera, a ja w tym czasie wracam do swiata realnego, podczas gdy ty malutki l*******gu bedziesz tu bil piane I frustrowal sie pol nocy z powodu swojego nieudanego zyciorysu :-) narka sz.mato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A. I nie zapomnij sie oblizac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was boli prawda hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UKi to patologia i syf najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UKi to gorzej niz polska patologia. Patologia jakoś sobie w PL radzi. UKi to dno i tony mułu. UKi, to najgorszy sort polskiego spolecEnstwa, nawet polscy Żydzi mieli wiecej szacunku do Polski niz, ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale was boli prawda hahahahaha xxx a ciebie co boli, cwelu ? fakaj się, jęczysz na forum po nocach jak c***a niedoj****a, i tak nikt cię tu poważnie nie traktuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz posrancu, ze moim celem jest to, byście mnie poważnie traktowali? Pajacu, ja po prostu chce żeby ludzie myślący tak jak ja wiedzieli, ze nie sa osamotnieni. Ja sram na was i wasA opinie. Dla mnie moglibyście w ogole sie nie urodzić. Polska was nie potrzebuje, wiec pal gumy smieciu. Jednak nie pozwolę by taki syf obrażał mój kraj i naród. Rozumiesz to ukowski smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huj ci w dupę, cwelu, ukowski śmieciu, nikogo nie interesuje, pajacu, jaki masz cel i co ty chcesz, zwłaszcza na kafe, ciulu, sramy na ciebie i twoje opinie, syfiarzu, zakładaj sobie jeszcze setki topików, przegrańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegraniu piszesz smieciu? To porównajmy twoje i moje osiągnięcia w uku smieciu. Dawaj kurfo bez szkoły i honoru. Ty sprzedajna tania polskojęzyczna świnio. No dawaj. Pochwał sie kim jestes w uku i ile zarabiasz smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz bzdury debilu, Kaczyński nigdy czegoś takiego nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LECH KACZYŃSKI ! jedyny prezydent w całej naszej Historii który był patriotą kochał Polskę i nie dał się szmacić Unii Europejskiej ! żałuję że tego człowieka nie ma już wśród nas ! żałuję że tak późno to zrozumiałem :O żałuję , bo teraz widzę i rozumiem dlaczego zabito tego człowieka ! aby Polska nie była wolna ! aby nigdy nie rozwijała się gospodarczo ! aby zachód mógł zagarnąć nasze ziemie zwłaszcza Niemcy ! wszystkie nasze firmy są wykupione przez Niemców ! a sprzedali nasze firmy służebnice PO wskie ścierwa ! żałuje , że nie wierzyłem Naszemu prezydentowi Kaczyńskiemu ! żałuje bo teraz widzę co z nami robią te szmaty PO wskie ! on wówczas mówił o tym co będzie ale ja nie wierzyłem a teraz to wszystko się potwierdza !!! jak dalej tak będzie , Polska przestanie istnieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gościu ! nie ważne jak późno człowiek zrozumie ,ważne że w ogóle pojmie i rozróżni dobro od zła ! jeszcze wiele lat minie zanim ludzie pojmą to co się wydarzyło i to co się dzieje obecnie...fakt , będzie już za późno ! ale nie ma już w Polskim społeczeństwie prawie nikogo kto potrafi walczyć o Polskę i kto nie da się omamić fałszywymi obietnicami obecnego rządu który niszczy nasze życie i nasz kraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przegraniu piszesz smieciu? To porównajmy twoje i moje osiągnięcia w uku smieciu. Dawaj kurfo bez szkoły i honoru. Ty sprzedajna tania polskojęzyczna świnio. No dawaj. Pochwał sie kim jestes w uku i ile zarabiasz smieciu. xxx a z czym ty chcesz do ludzi startować paroowo??? z twoją żałosną robotą przy taśmie (weekendy + nocki + overtime)za niecałe dwa klocki miesięcznie??? toż to dno dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też żałuję :O śmiałam się gdy pierwszy raz zobaczyłam ich jako para prezydencka a potem zaczęłam słuchać i poznawać , prezydenta a zwłaszcza żonę Kaczyńskiego i powiem jedno ! NIGDY nie mieliśmy tak wspaniałej Kobiety jako prezydentowej ! tak szczerej kochanej i zwyczajnej babki która potrafiła być zawsze zwyczajna kochana normalna ludzka taka codzienna jak wiele Kobiet w Polsce ! wiem jedno to byli ludzie którzy kochali Polskę i wiem drugie, ci ludzie którzy obecnie rządzą Polską , zabili nam człowieka który chciał abyśmy NIGDY ! nie musieli żyć w tym bagnie w jakim żyjemy obecnie dzięki partii PO ...szumowiny i mafia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj Przegraniu piszesz smieciu? To porównajmy twoje i moje osiągnięcia w uku smieciu. Dawaj kurfo bez szkoły i honoru. Ty sprzedajna tania polskojęzyczna świnio. No dawaj. Pochwał sie kim jestes w uku i ile zarabiasz smieciu. xxx a z czym ty chcesz do ludzi startować paroowo??? z twoją żałosną robotą przy taśmie (weekendy + nocki + overtime)za niecałe dwa klocki miesięcznie??? toż to dno dna! <<< chyba ci się tematy p********iwszy :) ponad dwa klocki w tyłku to dla pedzia chyba zaszczyt :D czyli co ? dajesz duuu...py ?? aaa to dla tego ci się tak powodzi w UK owskim dnie :D OK zatem dajemy ci na luz ok ok życzę ciasnego wsadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wy UKi smierdzace wyciągacie. Lech Kaczyński był miernota nad miernotami, ale co do śmierdzących ukow miał całkowita racje. Poza tym był błaznem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj co jak co ale Kaczyński nigdy nie był blaznem ! błaznem to jest komór i tusk i inna szmata PO wska ale ten gościu duupę ci uratował conajmniej o jakieś 5 lat inaczej już dawno byś całował szkopskie buty ;) pomyśl człecze zanim coś wyskrobiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński był błaznem, bo w Gruzji na wiecu łapkami machał do gawiedzi, zamiast prowadzić realna politykę wobec Rosji. Był patriota, ale niestety kierowanym przez tego gnoja Jarka. On nie nadawał sie na prezydenta. Komorowski, to analfabeta i błazen. Jednak nie ma na kogo głosować. Tusk jest najlepszym politykiem od 25 lat. Gdybym był premierem prowadzilbym taka sama politykę jak on. No moze odebrałybym obywatelstwo tym polskojeYcznym śmieciom. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym marzy mi sie POPiS. Kurde gdyby PiS odpowiedzialny był za korupcje, policję, wojsko a PO za edukacje i politykę zagraniczna, to dopiero byłby wspaniały rząd. Wspólnie tworzyliby politykę fiskalna państwa. Taki rząd miałby poparcie ponad 70% naszego spolecEnstwa. Mógłby zmienić konstytucje, wprowadzić JOWy itp. Niestety my Polacy tracimy swoje szanse a raczej jego politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronekdodomuitoeiy
komoruski musi odejsc!!!! nie daj wygrac zdrajcy narodu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrrdvbhgbbb
j***c tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole Bronka od Dudy. Tusk jest najlepszym politykiem III RP. Możesz na niego płuc jednak taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tym zdrajca to chyba za dużo piątkowej wódki heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A z tym zdrajca to chyba za dużo piątkowej wódki heehe << sądzę ,że nie ..nie piłam ale uważam całkowicie to samo :) zatem kto tu nadużywa?? skoro nie myśli ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tylko jedno na was k*****y jedne nawet putin to za mało ! was śmierdzące zdrajczyki trzeba co do nogi wyciąć jak za dawnych czasów albo wam zaserwować 100 gram chleba i szklankę wody na cały dzien jak to robił hitler ! k****a mać nienawidzę was za to jak spadliście na dno ! jacy jesteście sprzedajni tani byle jacy płytcy denni rzygać się chce jak sie was czyta ! powiem wam coś...chuuuuuuuu...jjjjjjj wam w dupska i obyście zdechli na tej emigracji jak psy i żeby nawet pies na was nie naszczał ! i tak własnie będzie ! bo nie jesteście NIC warci i jedno mnie jeszcze zastanawia ...kto was k******a wychował ?! i szkoda że nie utopił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w UK od 10lat i wiele rzeczy mnie sie tutaj nie podoba, ale prawda jest taka, ze np. za jedna godzine pracy moge sobie kupic 6butelek coca coli natomiast w Polsce 10lat temu moglem sobie kupic zaledwie niecale 2butelki coca coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×