Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

postanowilam zostac samotna matka

Polecane posty

Gość gość

jakie ma warunki na zycie samotna matka w uk? jeszcze nie jestem w ciazy ale mam juz 32 lata nie mam faceta i nie mam zamiaru szukac ksiecia, a o dziecku zawsze marzylam i dlatego postanowilam zostac matka tylko samotna, czy ktos mi doradzi jak to bedzie wygladac tutaj ile panstwo daje itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tez mysle o tym. Wiem, ze lepiej dla dziecka by mialo matke i ojca, ale z facetami to niewypal. Nie potrafia sami zwiazac sie na stale tylko szukaja du* na boku. Mieszkasz w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jedno dziecko dostaniesz grosze i nie będziesz mogła iść do pracy benefity "opłacają się" dopiero od trójki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, tak mieszkam w uk moze ktos chcialby popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezmózgie, samolubne, chodzące dzyndzle. Powinno sie was sterylizować, bezduszne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy chcesz sie po prostu puścić bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę tylko nie puszczaj się z czarnuchami i pakolami, bo to nie dość że obleśne to i niebezpieczne (są agresywni i mają różne choróbska), poza tym wstyd mieć brązowe dziecko :/ Jestem kobietą i nie namawiam na Polaka, bo to nie są najlepsze geny, ale weź Skandynawa czy kogoś ze Słowian południowych np. Serba czy Chorwata - nie dość że przystojni to jeszcze świetni w łóżku, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z banku spermy bierzesz czy chcesz wrobić jakiegoś faceta? Jak bedziesz wrabiać to chociaż weź takiego przy kasie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskojęzyczne kurfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego juz takie wredne odpowiedzi, to znaczy ze nigdy wg was nie moge miec dzieci? inni maja wpadki, zostaja same, dokonuja aborcji itp a tutaj gdzie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu, wiele kobiet się na to decyduje w Skandynawii to już norma, tam samotne matki są traktowane jak księżniczki, w UK jako samotna matka jedynaka nie masz zbyt wielu przywilejów, właściwie jest ciężej niż w pojedynkę. A jeśli chodzi o dobór materiału genetycznego, dalej zwanego ojcem, to zastanów się, weź kogoś ze swojej kultury, bo jako samotna matka dziecka kolorowego będziesz traktowana jak popychadło, zwłaszcza jeśli będziesz chciała wrócić do Polski albo nagle będziesz chciała się z kimś związać to panowie będą niechętnie patrzeć na to dziecko i na Ciebie. Nie mówię tego po złośliwości, mam już swoje lata i wiele w życiu widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak smiesz mi mowic ze nigdy nie bede mogla miec dziecka, sama sobie siedz do konca zycia zeby nikt ci szklanki wody nie podal, a co by bylo gdybym wpadla z kims jak to robia nastoletnie dziewczyny to jaki bys miala wtedy stosunek do mnie? ze mam usunac?bo dzecko musi zaznac ojcowskiej milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kurfiszonie y****y co ty sobie myślisz, ze dziecko to pies, którego wystarczy, ze poglaszczesz? Bym ci łeb o krawężnik rozyebala gdybym cię w realu spotkała. Kto cię kurfo wychowywał w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje dziecku tak durnej matki. Benefity? Gowno dostaniesz a nie benefity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha czyli inne moga sie puszczac zaliczac wpadki I to jest ok, takim trzeba nawet pomoc Bo biedne same zostaly a ja swiadomie nie moge zajsc w ciaze musze zdechnac ze swiadomoscia bycia bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj, one to robily nieswiadomie. Rozne sa koleje losu. Jednak swiadome skazywanie dziecka na cierpienie, tylko dlatego, ze ma sie kaprys pobawienia w macierzynstwo, jest niespotykanym kurestfem. Swiadomie skazujesz dziecko na bycie sierota i jeszcze piszesz razem z jakas druga szmaciuga, ze to wszystko jest w porzadku. Gdzie twoj system wartosci, ktory odroznialby cie od zwierzecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych żałosnych bab, tylko rób swoje:) chcesz mieć dziecko to je zrób, to tylko w tym katolandzie takie zacofanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale ja nie jestem gowniara mam 32lata chyba pora na dziecko, dlaczego to inne mogaprowadzic rozwiazle zycie i pozniej miec dzieci pomoc od innnych w ich wychowaniu a ja cale zycie postepowalam rozwaznie, przemyslanie i co mi z tego przyszlo to ze dalej mam postepowac odpowiedzialnie i nie zrobic sobie dziecka ? chce w koncu to zlamac przerwac ten krag przemyslanych decyzji pragne miec dziecko zawsze o tym marzylam od dlugiego czasu i bede do tego dazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyerdolone szmaciska, jeszcze mowia, ze to zacofanie. Kurfy bez honoru i ludzkiego systemu wartosci. Zobaczcie jak cierpia dzieci, ktore nie maja ojcow, porozmawiajcie z psychologiem na ten temat. Pewnie i tak nikt cie nie rochnie, bo jestes cholernie brzydka. Faceta sobie nawet do zwiazku znalezc nie potrafisz. Poza tym jestes za stara na pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha czyli mam sobie szukac faceta i to najlepiej jak najszybciej bo zegar tyka obojetnie czy to bedzie jakis lump niedomyty przyglup aby tylko miec samca zeby dziecko mialo rodzine mama+tata w sumie mam znajomego wolnego wiec moze sie zgodzi nic tam do niego nie mam ale dziecko bedzie miec rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz problem ze swoja psychika. Proponuje psychologa najpierw. Skoro uwazasz, ze faceci, to lumpy, brudasy i dresiarze, to tylko specjalista moze ci pomoc. Zal mi ciebie kobieto. Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z psychika bo chce miec dziecko? bo nie chce bezmozga za faceta? rzeczywiscie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie znaydz poyebancu normalnego faceta a nie bezmozga. Taka naprawde brzydka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem taka naprawde brzydka tylko nie widze zadnych "nie bezmozgow" wiec sie nie odzywaj, jest wiele osob ktore decyduja sie na samotne wychowywanie, facet zawsze sie moze znalezc zawsze moze pokochac samotna matke z dzieckiem a ja nie bede czekac do usranej smierci az to sie stanie albo i nie to jak gra w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam ten topik i zastanawiam się skąd sie.biora tak zawistni ludzie. Tutaj wychodzi rozumowanie, ze nie ważne czy facet bije pije czy się ladjadczy- najwazniejsze by byl. Pozniej sa te wszystkie współuzależnione małżonki dzieci DDA, i jakieś tam wymyślone syndromy. Przerażające rzeczy piszecie. Autorko, nie znam sie na benefitach w uk. Ale dziecko to skarb który trzeba chronić, jak jesteś gotowa to postaraj sie o nie i tak pisał ktos wczesniej z kims podobnym do ciebie, ale twoje dziecko nie bylo odrzucane przez otoczenie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyerdolone szmaty tylko myslicie o sobie, bo wy checie miec dziecko. Ktoras z was kurfy pomyslala, ze dziecko chcialoby miec ojca. Co za kurfa poyebane dzyndzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak zrobię co zechcę , choćbyście się posrali tutaj głupie łajzy :D )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×