Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka94

pracuje na seks kamerkach NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ RODZINIE I ZNAJOMYM

Polecane posty

Gość Olka94

Witam wszystkich bardzo serdecznie od jakiegos czasu pracuje na seks kamerkach.Niestety nie mogę znaleźć dobrej pracy a tu mogę zarobić troche wiecej niż w normalnej pracy, a pieniedze bardzo są mi teraz potrzebne. Mam tylko jeden problem z tym związany....Nie wiem co mam mówić na pytanie ,,gdzie pracujesz" zawsze coś wymyslam i staram się szybko zmienić temat ale oni coraz częściej dopytują. Nie chce mówic ze pracuje w domu bo kazdey jeszcze bardziej będzie się dopytywał co to za praca i pewnie też by chcieli taką prace w domu :( Prosze doradzcie mi coś dziewczyny jeśli też macie taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes? Anglia? jesli masz jakies wyksztalcenie to zawsze mozesz powiedziec ze praca jest zwiazana z twoim zawodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Praca biurowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, że praca związana z twoim zawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka94
Tylko ze ja się nie znam na pracy biurowej nie wiem co mogłabym im powiedzieć...Ze co konkretnie robie czym się zajmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ze np na bankolinii lub innej linii obsługi (prawda) i jest to strasznie nudne i nie chcesz o tym gadać, bo cały dzień wisisz na telefonie i musisz być mila i juz masz dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka94
a mozna to wykonywac w domu ? Najgorsze jest to ze wiekszośc pyta o szczegóły.... Bedą pytac a co musisz mówić. a Ile zarabiasz a na jakiej to stronie znalazłać, moze ja tez bym spróbował/spróbowała ....itp to mnie najbardziej wkurza a najgorsze jest to ze nie potrafie tak ściemniaj i wymyslać czegoś szybko, bo mi glos zaczyna zaraz drżeć i robie sie czerwona jak mam kłamać;( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuje sobie wczesniej kilka formulek i po sprawie. Nie musisz ludziom odpowiadac na kazde zadane pytanie, nie tylko w kwestii pracy. Naucz się tak odpowiadać, żeby nie zorientowali się, ze zmienilas temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz prawde, podobno zadna praca nie hanbi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta i tak sie stoczysz i bedziesz stac na ulicy, to rownia pochyla kochanie. a kamerki tez ogladaja polacy, nawet twoj brat czy sasiad moga tam cie zobaczyc jak bedziesz sie wila przed nimi naga i opowiadala jaka masz na nich chcice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mow, powiedz, ze nie pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzakliczek
Jest takie forum o pracy na kamerkach na własny rachunek http://camchatki.eu Jak chcesz zacząć a nie wiesz jak to miejsce dla Ciebie. wejdz i sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webcamlover
Nie pakujcie się do żadnej pracy na video seks czacie. Nie wierzcie w anonimowość na takich czatach, choćby były "z drugiego końca świata". NAGRAĆ obraz z seks czatu, OBOJĘTNIE JAKIEGO, to ŻADEN PROBLEM, a ktoś niezaznajomiony z komputerami może nagrać to nawet zwykłą kamerą. Są tacy co tylko tym się zajmują, a potem sprzedają wasze filmiki na swoich stronach. W sieci jest pełno takich filmików i pozostaną tam (ogólnodostępne dla wszystkich - także waszych najbliższych) już chyba dotąd, dokąd internet będzie istniał, albo i dłużej (czyli - NA ZAWSZE, bo nie da się ich całkowicie usunąć). Jeśli już nie macie wyjścia, albo jest wam obojętne to że każdy będzie mógł was zobaczyć i zidentyfikować, to zróbcie własne rozeznanie jakie strony są dostępne i zarejestrujcie się SAMODZIELNIE na tych jakie wam najbardziej pasują i wydają się wiarygodne. W żadnym wypadku nie pracujcie dla żadnego studia ani innego pośrednika (wiele ze stron to właśnie pośrednicy), oni zabiorą wam większość tego co zarobicie i jeszcze potem zrobią z was prostytutkę, bo będą mieć wasze wszystkie dane i prawa do wszystkich nagrań z waszych "sesji" i zdjęć umieszczonych na takich czatach (czym mogą was szantażować do końca życia). Poza tym, nie jest to łatwy kawałek chleba. Na początku może znajdziecie zainteresowanie, ale z czasem jak już nagrania z wami zaczną krążyć po internecie, to niewielu będzie wam chciało płacić. Chyba, że macie ogromną umiejętność przekonywania. To praca tylko dla ekshibicjonistek, bo chłopaki raczej niewiele zarobią, jeśli w ogóle. Pamiętajcie, że w tym biznesie każdy chce odkroić kawałek z waszego zarobku i nawet jak będziecie to robić bezpośrednio dla strony która transmituje takie kamerki, to i oni pobierają spory procent z tego co płaci klient. Zaryzykowałbym stwierdzenie że wszyscy ci co podają tu nazwy stron, albo firm to tak na prawdę "marketingowcy" z jakiegoś studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała prawda powyżej, unikać tego biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam pracuje na https://camcolt.com/ i nie zmienie tej pracy za nic, stawka? 75% od uzbieranych żetonów, maja najlepszą stawkę na świecie, poza tym nie trzeba się rozbierać. ludzie są uprzedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamerki to taka sama prostytucja jak dawanie doopy, tylko zajęcie dla wyjątkowych szmat, przyszłość zerowa, tylko max wyzysk do czasu aż was oleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamerka to nawet gorzej, tak to widzi cię tylko jeden klient i tego nie nagrywa, a tak to cholera wie jakie będą konsekwencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny tepak z wypranym mozgiem. Przejmuje sie tym co mysla znajomi. I tak obrabiaja ci doopsko za plecami. J***c znajomych bo to falszywe dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bać S. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty prawiku zwal/konia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×